Sayfa 74 Toplam 85 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 76 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2108 adet sonuctan sayfa basi 1,826 ile 1,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 35.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor | ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşimle birbirimize sarıldık sonra leyla ile mecnundaki yılbaşına döndü kutlama.
    Ah sevgili kardeşim en güzelini yaptın. Ben 1.5 saat kendime gelemedim bi ara göğsüm sıkıştı fenalaştım, pendik sahile inip kutlamalara başlayayım dedim daha kötü oldum yürüye yürüye döndüm ancak kendime geldim. Bu takım neler yaşattı bize arkadaş off ulan off.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah sevgili kardeşim en güzelini yaptın. Ben 1.5 saat kendime gelemedim bi ara göğsüm sıkıştı fenalaştım, pendik sahile inip kutlamalara başlayayım dedim daha kötü oldum yürüye yürüye döndüm ancak kendime geldim. Bu takım neler yaşattı bize arkadaş off ulan off.
    Bizim millet normal sevinmiyor ya. Bu kadar yıl beklemenin, eziyetin patlamasının büyük olacağı belliydi. Artık Hatay maçına yenikapıya giderim, türkiye kupası finalinde olimpiyatta sevinirim. Şiddeti biraz daha hafif olur herhalde, daha yeni tsli yaptım kardeşimi korkup bırakmasın
    ( ゚д゚)

Nereden
    Konya

Olimpiyat Stadı'nda sahaya dalan 8taş taraftarı , 2010'da kaybettikleri şampiyonluk sonrası kadıköy'ü yakan şerefsiz şikeciler , şikenin ağababası cinconlular , taraftarın sahaya girmesine takmış.Beter olun ulan pezevenkler..Siz anlayamazsınız bizi , anlamanız mümkün değil.Kudurun İsmail Köybaşııııııı

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Maç başladığında kalbim duracak sandım.
    Aşırı heyecan yaşadım.
    Sağ salim maçı izlemeyi tamamladım ve elhamdülillah şampiyonluğa ulaştık.
    Camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun.

Sırada Türkiye kupası ve Süper kupa da var.
    Kıskananlar çatlasın.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Maç sonunda yaşananlar başımıza iş açmasa iyi.Takım şampiyon olmuş, dingilin biri gitmiş Boffin'e yumruk atıyor, Allah akıl fikir versin...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu sezon kutlama bitmez. Daha 2 kupa daha var.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçı stadda 90 dakika ayakta izledim ama son düdük çalınca koltuğa çöktüm kaldım. İyisiyle kötüsüyle bu takımla ilgili tüm anılarım gözümün önünden geçti. İnsan hakikaten duygulanıyor, bambaşka bir şey...

Düzeden, sistemden, yaşadığımız travmalardan ve camianın kaosa yatkınlığından dolayı özellikle 10-11 sezonundan sonra ömrümün sonuna kadar şampiyonluk görmemeyi kabullenmiş biriydim. Ve bugün şampiyonuz. Duygularımı tarif etmem imkansız.
    There is no spoon...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olimpiyat Stadı'nda sahaya dalan 8taş taraftarı , 2010'da kaybettikleri şampiyonluk sonrası kadıköy'ü yakan şerefsiz şikeciler , şikenin ağababası cinconlular , taraftarın sahaya girmesine takmış.Beter olun ulan pezevenkler..Siz anlayamazsınız bizi , anlamanız mümkün değil.Kudurun İsmail Köybaşııııııı
    Daha önce de söyledim. 3 şımartılmış kızkardeş neydi, hatırlayalım:

Aynı b.kun farklı versiyonlarıdır ya da konjonktürel anlamda aynı virüsün farklı varyantlarıdır.

Çifte bayramınız kutlu olsun.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Amerika

Oncelikle herkese selam.

Foruma 2008 den beri uyeyim, transfer ve mac basliklarindaki hemen her sayfayi okumusumdur ama bu ilk mesajim.

Dunya gozuyle bu gunleri de gorduk, SAMPIYON olduk! Tebrikler Trabzonum. Tebrikler cefakar Trabzonspor taraftari. Sampiyonluk nasil kutlanir tum dunyaya gosterdiler. Sirada Turkiye kupasi var.

Altay macina San Francisco dan geliyorum. Taraftarimiz ve futbolcularla tur atacagiz insallah.

Simdiden bayraminiz mubarek olsun.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç sonunda yaşananlar başımıza iş açmasa iyi.Takım şampiyon olmuş, dingilin biri gitmiş Boffin'e yumruk atıyor, Allah akıl fikir versin...
    Günün üzüntüsü bu oldu.

Yahu ne gerek var birader, anın tadını çıkarmak varken neden elaleme malzeme veriyorsun?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Küme düşen Altay deplasmanda Hatay'ı nasıl yendi şaşırdım.

Cuma akşamı biz de yeneriz umarım.

84 puanla ligi tamamlayacağımızı umuyorum.

3-3-1=7 puan
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

61zeynel61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Sezon boyu maçları stadda izlemenin getirdiği alışkanlık mıdır yoksa olayın şokundan mıdır hâlâ o duygu patlamasına giremedim.
    Bize bugünleri gösteren ALLAH'A şükürler olsun!
    Stad çimlerinden çekilmiş bu tarihi anın bir karesini de buraya not düşelim.
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR!
    DİK OYNA!
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!
    KAZIM GİBİ SEV!, DOZER GİBİ OYNA!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS61_NL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orasını kaçırmışım kardeşim, 2 oğlum ve eşim ile tribündeydik. Meşaleler, havai fişekler, müzik, davul, ne istersen vardı. En azından 3.000 kişi katılmıştır, resmen küçük Akyazıyı yaşattık, ambiyans harikaydı. Oğullarımın ve genc nesilin çok şanslı olduklarını düşünüyorum, bizler 38 senedir böyle kutlamayı bekliyoruz. Tribünde baba ve oğulun gözyaşlarına şahit oldum ve yanlarına gittim, artık şampiyonuz, ağlamak yok dedim...babası, ağabeyim, büyüğüm, gülümsedi...karmaşık duygular içerisindeyim, en çok ta bu platformda ki renkdaşlarım için seviniyorum...tebrikler şampiyon takımın şampiyon taraftarları, hepiniz seviliyorsunuz

( ゚д゚)

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Macin bitis dudugunu kenarda teknik direktor gibi bekleyen Denswile de helal olsun. Bukadar sahiplenmis bir oyuncu grubu daha once gelmemistir.

Gervinho/ Edgar Le/ Victor Hugo/ Hamsik ciddi sakatliklar yasadi. Bakasetas, Djaniny ve Abdulkadir de kac ay yoktu.

Dorukhan ve Denswil takim icin butun mevkilerde oynadilar sanki. Gercekten ayri tebrik etmek lazim.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahibi koyu FB'li olan NTV bile maçtan sonra 2.5 saat yayın yaparken Rıdvan'ı TRT'ye zorla çıkarmışlar. Dünkü FB maçı sonrasında 55 bizim maçın ardından ise 35 dakika yayın yapmış. Asık suratla yayın yaptığı yetmezmiş gibi bir de 10-11 propagandası yaptı. Onun yorumlarına ihtiyacımız yok ama daha birkaç ay önce kabul ederlerse Trabzon'a gidip kutlamalara katılmak istiyorum diyen adamın geldiği nokta ortada...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

SemihNur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ben de yillardir bu forumdayim. Yil boyunca sizlerin yazdiklarinizi okudum gurbette sizlerle sevindim uzuldum.
    Londra’da cok guzel sekilde sampiyonlugu kutladik cok sukur bugunu gorduk. Iyiki trabzonspor var â¤ï¸��

Nereden
    Trabzon

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korktuğum iki şey vardı bir sahaya erken girilmesi iki rakip oyuncuya saldırı ulan sen neden gidip adama vuruyorsun büyük utandım

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Yahu arkadaş maç bitti taraftar sahaya girmiş eee dünyanın bir çok ülkesinde giriyor şampiyon olunca.Maç tamamlandı tamamlanmasa sıkıntı olur taraftar vurmuş kim gördü kalabalıkta kalecinin içeri kaçarken başı eğik bir görüntüsü var varsa görüntü emniyet cezasını verir yoksa görüntü bunu çıkaranlara deva açarsın ulan herşeyde bir işiniz var şikeci o.cocukları sinekten yağ çıkarıp propaganda yapıyor bizimkiler burda onun papaganlığını yapıyor bunlar değilmi stadda güvenlikleri polisleri dövüp darbeden stad dışında devletin polisinin arabalarını yakan terse çeviren bu ahlaksızlara ve bunlara sözcülük yapan yalaka sosyal medyacılara pirim vermeyin bitti gitti adam diyecekki hamsiğin saçı futbol kurallarına aykırı bu yüzden Trabzonspor yenik sayılmalı onu bile ciddiye alıp paylaşacak adamlar var ben böyle bir şey görmedim.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

harbiden bu forumda kendi takımının bir açığını arayan ilginç bir gurup var takımı eleştir futbolunu başkanını ben çok eleştirdim sen şikeci o.cocuklarının sizin yaptığınız gibi takımın hernangi bir açığını paylastıklarını gördünüzmü yavuz hırsızlar kendi taraftarı gözünde pür pak polis arabası yakan ahlaksızlar kendi gözlerinde en milliyetçi harbiden bence bu gördüğümüz son şampiyonluktu bu zihniyetle bunlarla hayatta mücadele edemeyiz biz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Kuzey Amerika

Degerli Renktaslar,

Tam 11 yil sonra Forum'a ilk girisim. En son 2011'de sike davasi baglaminda girmisim. Sonra film kopmus.

2000 yilindan beri ABD'de yasiyorum. Burda bi universitede profesorum. Cocuklugum Trabzon'da Arafilboyu, Comlekci, Meydan'da gecti. 2011'i bir kenara koyarsak 1984 sampiyonlugunda 8 yasindaydim. Dobi Hasan'in son dakika golu ile Fener'i yendigimiz maci radyodan dinledigimi hatirliyorum. Sonrasinda da Arafilboyu sokaklarinin gelin gibi suslenip FB, GS, BJK sembolik tabutlariyla doldugunu hic unutmadim bir cocuk olarak. Lise'den sonra ayrildim Trabzon'dan. Ama TS hep benimle geldi. 96 travmasini yasadigimda cok genctim ama onulmaz izler birakti bende. O ruya takimin, Turkiye tarihinin en iyi takimlarindan birisinin sampiyon olamamasini hic bir zaman cozemedim. 2011'deki sampiyonlukta ABD'deydim ve sike olayindan sonra futboldan sogudum. Taa ki kucuk cocugum buyuyup futbol oynamaya baslayana kadar. O zaman onun TR ile bagi devam etsin diye Turkiye liglerini takip etmeye basladik beraber. Trabzonspor'u ve diger sehirlerin isimlerini ogrendi. Cok ilginc bi sekilde ben hicbirsey soylemeden TS sevdalisi oldu. 2020'de kacan sampiyonluk onu cok uzdu. Acaba yanlis mi yaptim; cocuk hep mutsuz mu olacak diye dusunmeye baslamadim degil. Ama cok sukur bugunu gorduk beraber, gollerde birbirimize sarildik baba-ogul ilk kez.

Basindan beri ona hep sunu anlatmaya calistim: Istanbul takimlari guclu ve zenginler. TS ise bir underdog, yani hep hakir gorulmus, diskrimine edilmis, hepsinden onemlisi sike ile sampiyonluklari calinmis. Guc ve para ile zaten kazanirsin. Onemli olan "minority/oteki" oldugun yerde sisteme meydan okumandir. Cok sukur o ruhu kazandi. Mucadeleyi birakmamanin sonunda bizi bi yerlere goturecegini gormus oldu.

TR'de azinlik olmak cok zordur. Herkes gucsuze vurur. Lobi ile sike ile para ile ezerler seni. Bugunku sampiyonluk o yuzden cok degerlidir. Futbol kalitesini felan bosverin. Keyfini cikarin. Yasadiklarimizin felsefesine ve hayatimiza etkilerine odaklanin. TS taraftarligi doktora konusu olacak bir olgudur.

Emegi gecen herkese cok tesekkurler. Ben Ahmet Agaoglu'nu ozellikle tebrik etmek istiyorum. TR'de idare kalitesinin teknik yonetim kadar onemli oldugunu cok guzel gosterdigi icin.

Herkese sevgiler selamlar.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bize Abd de Trabzon hocam

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harbiden bu forumda kendi takımının bir açığını arayan ilginç bir gurup var takımı eleştir futbolunu başkanını ben çok eleştirdim sen şikeci o.cocuklarının sizin yaptığınız gibi takımın hernangi bir açığını paylastıklarını gördünüzmü yavuz hırsızlar kendi taraftarı gözünde pür pak polis arabası yakan ahlaksızlar kendi gözlerinde en milliyetçi harbiden bence bu gördüğümüz son şampiyonluktu bu zihniyetle bunlarla hayatta mücadele edemeyiz biz.
    Güzel tespit, o bir kompleks. Adamlar herşeyi zaten kendi öz hakkı olarak görüyor, biz ise acaba ne derler diye düşünüyoruz. Bizi biz yapan biraz da ilkellik ve kontrolsüzlüktür. Pısmak yok, vurup alacağız, kırıp alacağız. Gergin ve herşeye negatif bakan taraftarımız artık arkasına yaslansın bir zahmet. Sezon boyu onları dinledik zaten, defalarca yangın yerine çevirdiler buraları. Stadtaki seyirci bile aynı, bir gol yiyorsun sus pus. Gelmez denen kupayı da aldık, bizi yapmazlar dediğimiz şampiyonluğu da. Pısırıklık yok, Trabzonspor ulan.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Öncelikle o anonsçu denen dangalak işten çıkarılmalı. İşte bu diyerek taraftarı sahaya sürdü. İkincisi inanilmaz bir güvenlik açığı vardı. Antalya'nın iki futbolcusunun yumruklanması skandal ötesi. Üçüncüsü dua edilsin de Antalyaspor takımı sahadan çekmedi. Yoksa hakikaten kaos olurdu.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O anonsçu birşeyler geveleyip taraftarı ayağa kaldırdığını sanıyor ama oyuncuların motivasyonunu düşürüyor bunu anlamak çok mu zor.

Nereden
    Trabzon

Şampiyonluğumuz hayırlı ve uğurlu olsun.Şehrimi ve tüm Trabzonsporluları böyle mutlu görmek paha biçilemez.Bize bu mutluluğu yaşatan yönetim,teknik heyet ve futbolculara sonsuz teşekkürler.ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)