Sayfa 27 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 ... SonuncuSonuncu
Toplam 764 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 35.Hafta | Samsunspor 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Akbil, Kasımpaşa ve Sivas'ı yensin önce de 3.lüğe sonra bakarlar. 3.lük işi bitti diyorum ben, o sıra değişmez. Bizim için kupa hepsinden önce geliyor. Bu maçı futbolcuların konsantrasyon eksikliğine yormak istiyorum, inşallah öyledir. Sahada yürümek nedir.
    Konu ilelebeTS tarafından (04.05.2024 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavaştan avci istifa başlığını açmak lazım

Kupayi alma ihtimalimiz bu geceden sonra yarı yarıya düştü
    Yavasi agiri kalmadi artik hizlica tez zamanda kupada sansa devam ediyoruz g.birligine eleniyorduk rezil bir oyunla son saniye mucizesi olmasaydi cokdan avciyla yollar ayrilmisti millet baslamisti bagirmaya avci istifa diye
    Konu gurur6134 tarafından (04.05.2024 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    Ankara

Önce yönetim istifa edecek
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Yenilgi dert değil, kredimiz var fakat Mönye dahil dehşet kötü bir kadromuz var.
    Kale, stoper, bekler, kanatlar, merkez, santrafor ve arkası, tamamı sorunlu.
    Sonradan giren adamlar, Visca, Berat, Fountas, Enis, Orsic.
    Pepelerin Erenlerin süre aldığı kadroya her şey müstehak.
    Şu kadrodan herhangi bir oyuncuya teklif gelir de kabul edilmezse büyük ihanet olur.

Umarım K.Gümrük'ü geçip, İstanbul'u yenebiliriz.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Erdo - Hunter whatsapp chat geçmişi...

Yok mu bir hacker babayiğit?
    Yahsi Bati 51:28

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AVCI İSTİFA

Ulan burda yazmaktan başka bişey gelmiyor elimden Çıldırıyorum. Yemin ediyorum sinirlerim bozuldu NEFRET ETTİM YA
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben başkan olsam avcı ligi 3. bitirip türkiye kupasını aldığı günün ertesinde kovardım

lakin erdo avcı ligi 5. bitirip türkiye kupasından elense yüzde 100 avcı yı kovmayacaktır

kulüp erdo nun ve avcı nın kulübü olma yolunda hızla ilerliyor maalesef, muhalefet ses çıkaramıyor, neden ? para, muhtemelen ağaoğluda para dan dolayı ses çıkaramadı ve gitti

parayı veren düdüğü çalar durumu var, sahiplik gibi bişey

lakin merak edilen konu erdo ''ben başkanlığı artık bırakıyorum'' dediğinde geride ne borç bırakacak

kulüp iki projesiz kişi (erdo ve avcı) tarafından esir edilmiş durumda, daha önce kulübün başına hiç böyle bişey gelmemişti,dernekler yasası nedeniyle

kıssadan hisse : paralı başkan yerine projeli ve akıllı başkan kulüpler için doğru bir seçenektir, ali koç ve fb örneğinde de gördük bu durumu
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kufurlu atkiyla maca giden adamin da geecekten paikolojisi aorgulanmali itlaf edilmesi lazim boyle tiplerin rezil kendi taraftaeindan kariaindan kizindan da utanmiyir demek ki döl israfi cingene
    Kabahat bizde
    Bunları kâle almayacaksın ama maç sonu 2dk çingene Samsun tezâhrüatı + stadyum hoparlöründen son ses çingenem çingenem kara gözlü çingenem müziği ile gâlibiyet kutlayacaksın akılları başa gelecek
    Bir de siteden paylaşım : Samsun ile herhangi bir özelliğinden dolayı alay edemiyoruz çünkü özelliği yok
    Sonra istedikleri kadar afkursunlar
    Eşşek gibi Trabzonlular tarafından yönetiliyorlar salaklar
    Şehir yönetmeye ve hattâ başlanlığa Samsunlu bulamadılar bulamıyorlar
    Robert bile oralı değil
    Bizim efsâne başkanımız da Trabzonlu değildi ama hem o zamanki şartlar ve başkan olma hikâyeleri farklı, hem de 40 sene önceki mesele bizimkisi
    Bunlar yıl 2024 olmuş başkan olacak kimseleri yok, he var izmail uyanık hkfjsha
    Mk bunlara yenilmemeliydik de neyse hafiften satış da var belli ki, bana öyle geliyor bir yandan ama onsuz da yenilirdik çöp kalecimizden dolayı
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saha da ikili mücadele de kazanan oyuncu sayımız belki ligin en düşüğüdür istatistik olarak, adam fizik kondisyon prese düşman, bildiği tek şey teknik pas, inadına Tekniğin Fizik gücünü yeneceğine inanıyor, adamlar bu maçta bizi rezil ettiler kıpırdayamadık Bile, Başımızda Başkan olsa şimdi arar tesislere gelem yarın tazminatını gönderiyorum hesabına derdi, şu oynattığı rezil futbolu Sadi Tekelioğlu da 25 te 1 maaşa oynatırdı.
    5 büyük ligden 5 tane oyuncu sayamayacak hocalar bile daha iyi oynatır.

Pas yapsa gam yemicem onu da yapamıyor.

Pres yok, pas yok, kontra yok, güç yok, hız yok...

Rakip yorulup kendi kalesine yaslanmazsa hiçbir şey yapamıyoruz.

gs'den 5 yedikten sonra gönderilmeliydi.

Bu hocayla devam edeceksek çok rahat 15 tane deve dişi transfer lazım.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

80 dk pepenin oyunda kaldığı bir takım neyi amaçlamıştır acaba?
    İnanılmaz dağınıktık. Hoca kupayı hedef göstermiş demekki. Öylesine sahada dolandılar.
    Umarım fenerin durumuna düşmeyiz. 3. Ve kupa cebimizde diyoruz da, cep delik değildir inşallah.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saha da ikili mücadele de kazanan oyuncu sayımız belki ligin en düşüğüdür istatistik olarak, adam fizik kondisyon prese düşman, bildiği tek şey teknik pas, inadına Tekniğin Fizik gücünü yeneceğine inanıyor, adamlar bu maçta bizi rezil ettiler kıpırdayamadık Bile, Başımızda Başkan olsa şimdi arar tesislere gelem yarın tazminatını gönderiyorum hesabına derdi, şu oynattığı rezil futbolu Sadi Tekelioğlu da 25 te 1 maaşa oynatırdı.
    kopenhag maçından sonra kopenhag teknik direktörünün açıklamalarını hatırlıyormusun, ne demişti ?

'' temaslı oynamadıklarını biliyorduk alanı daraltarak istediğimizi aldık''

https://www.gazeteduvar.com.tr/trabz...-haber-1578679

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

İstanbul takımı destekleyicilere karşı bu maçı kazanmamız gerektiği çok açıktı. Fenerlisi bjklisi gslisi samsun forması giymiş kimiside sivil şekilde tribündeydi ve biz bu oluşumu sevindirdik. Sahada karakterden yoksun teknik ve taktik beceri 0 bir grupla mücadele ettik. Trabzonspor’u sevmemelerinin sebebi apaçık ortadayken git hakkarispora yenil ama şu takımlara karşı ALLAH AŞKINA maç kaybetme. Abdullah Avcı bu maçta gözümden düştü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet hocam kına yakabilirsin nede olsa fantazi denedin yemedi

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Şunuda belirteyim iyice üzülün tribünde asıl takımı samsunspor olan 1 elin parmaklarını geçmez. Girin sosyal medyaya bakın hepsinin tuttuğu takım ya fb ya gs yada bjk. Bu oluşuma karşı maç kaybetmek maç sonunda canımı acıttı ne desek boş. Gerçi diğer bütün şehirlerde bu şekilde maalesef.

Nereden
    İstanbul

avcıdan maç sonu yeni şifreler geldi bakalım yeni şifreler neymiş :

bireysel performans

oyunu ciddiye almak

doğru oyun kurmak

doğru oyun yok

şık değil (bu yeni şifrelerden biri oldu )

farklı konsantrasyon

samsun bir futbol şehri (klasik şifreler)

futbolda intikam olmaz (rakibe sallıyor sanırım)

bu bir oyun

https://www.gunebakis.com.tr/haber/2...sik-degil-dedi

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Gelinen mali çıkmaz ( Kartal ve başka projeler günü kurtarır ancak) , Avcı'nın istikrarsız karakteri ile büyük maliyetler le girip şampiyonluk yolu büyük kumar. Bakın akıl, mantık, bilimsel hiçbir veri, delil ile açıklanamaz.
    He, dersen ki "söz aldık" orasına birşey diyemem.

Avcı ile yaşadığımız 3 tam sezon bize şunu göstermiş olmalı. Büyük maçlarda mucizeler yapan, küçük maçlarda mevlam kayıra mentalitesi ile hareket eden bir kafaya milyon eurolar teslim edilmemeli.
    Ne yapılmalı? Fatih bence oldu artık. 2-3 sezonu daha var diyordum yılbaşına kadar ancak Alanya tecrübesi bu farkı bitirdi.

Fatih gelmeli, para yapan yerli ve yabancılar satılmalı. 2-3 tane atletik zenci alınıp kontra oyuna dönülmeli( yani 90'li yılların takımı)
    Zira FB ve GS 'nin kadro yapıları ve mali durumları bunlar ile rekabet Donkişortluktan başka birşey degil, bize bu gerçeği gösteriyor. Yoksa büyük kumar oynar camia. Alttan medya, gazeteler, aklı başında siyasiler baskı yapmalı, Avcı aklı ile yola çıkılmaz, adam şampiyonluk sonrası ne paralara harcattı ,az akıl izan!

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu CEMEFKER tarafından (04.05.2024 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

mirac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Pepe ucubesini bize her maç en az 70 80 dakika izleten, az çok stopere benzeyen tek adam olan Benkovic'i kaç maçtır kadroya dahi almayan (eğer mevzu kiralık olması ise Pepe ucubesini neden her maç izlemek zorunda kalıyoruz), haftalardır rakiplere her maç en az 1 gol hediye eden arkadaşı 1 kez olsun kızağa çekmeyen hocaya selamlarımı iletiyorum. Bu inatlarına aynen böyle devam etsin, bu sezon kendisini bir şekilde kurtardı ama yeni sezon başladığında bunlara devam edip kendisini nasıl kurtaracak çok merak ediyorum. İstediği oyuncular alındığında bu sefer kankası olduğu başkan bile yardım edemeyecek kendisine çünkü. Bunu bir kenara koyuyorum.

Bu Baniya denen herifin transfer sürecinde aklanılan paraları normal şartlarda savcıların araştırması lazım. Bu adamda bir kere futbol fundamentali yok. Bu adam futbolcu değil, hamallık görevi verilse onu bile icabıyla yerine getirebilir mi bilmiyorum. Oynadığı maçları izleyin, hemen hemen her maç bizzat kendi eşşekliğinden yediğimiz golleri görürsünüz. Beşiktaş maçı sonrası tamamen üzeri çizilmiştir diye seviniyordum ama bu maç kadroda görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü. 2. golde Samsunsporlu oyuncuyu görmesine rağmen göz göre göre ofsaytı bozdu ve golü yedirdi (bu şekilde ofsaytı bozup yedirdiği en az 4 5 gol vardır bu sezon, isteyenler bakabilir). Hani adam arkanda olur görmezsin eyvallah diyeceğim, ulan gözünün önündeki rakip futbolcuyu da mı görmüyorsun be adam. Top kontrolü, top sürme şekli, pozisyon alması vs. liste uzar gider. Hiçbir şeyi doğru olmaz mı bir adamın yahu. Her şeyi mi rezalet olur. 2 milyon euroya bu adamın transfer edilmesinin para aklanması dışında makul hiçbir sebebi olamaz. O da mahkemelere konu olmalı zaten.

Hakeza yanındaki bağcılar kekosu arkadaş yaklaşık 1.5 milyon euro maaş alıyor. Sat satabilirsen, gönder gönderebilirsen. Bu 2 futbolcu bozuntusunun toplam maliyeti Meunier'in maliyetinden daha fazla. Böyle 2 tane çürük topçu alacağına adam gibi 1 tane topçu alsan kulübün ne sportif başarısı bu durumda olur ne de ekonomik durumu bu kadar kötü olur.

Son olarak da kaledeki arkadaşla ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Aslında kendi başlığına bir şeyler yazdım ama buraya da yazmasam olmaz. Senin yüzünden her maça en iyi ihtimalle 0-1 geride başlıyoruz. Geçtim normal veya normale yakın bir performans sergilemeyi artık rakiplere gol hediye eder oldun. Birazcık kendine saygın varsa ben artık oynamak istemiyorum de ve sezon sonu çekip git. Şampiyonluk sezonu yüzü suyu hürmetine hakkında daha fazla bir şey söylemek istemiyorum.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul takımı destekleyicilere karşı bu maçı kazanmamız gerektiği çok açıktı. Fenerlisi bjklisi gslisi samsun forması giymiş kimiside sivil şekilde tribündeydi ve biz bu oluşumu sevindirdik. Sahada karakterden yoksun teknik ve taktik beceri 0 bir grupla mücadele ettik. Trabzonspor’u sevmemelerinin sebebi apaçık ortadayken git hakkarispora yenil ama şu takımlara karşı ALLAH AŞKINA maç kaybetme. Abdullah Avcı bu maçta gözümden düştü.

Ancak mi dustu gozunden kardesim bravo bu adamin hoca olmadigini anlamak icin daha ne kadar rezillik yasamamiz lazim acaba diye de merak etmiyor degilim karabasan gibi coktu takimin da camianinda uzerine gitmiyor bitmiyor kabus
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Ancak mi dustu gozunden kardesim bravo bu adamin hoca olmadigini anlamak icin daha ne kadar rezillik yasamamiz lazim acaba diye de merak etmiyor degilim karabasan gibi coktu takimin da camianinda uzerine gitmiyor bitmiyor kabus
    Erdo da başkan oldu ki daha nereye gidiyor abi ya Allah seneye hepimize sabırlar versin, abi bunlar yüzünden artık futboldan uzaklaşmak istiyorum ama olmuyor konu Trabzonspor olunca dayanamıyorum, önerisi olan varsa söylesin abi nasıl yapabiliriz, bu iki embesil klubu batırıp gidecek seneye, Ahmet Başkan'a tweet yağdıralım, topluca bir şey yapalım, bu ikili ile gelecek sezona başlamak intihardır, sonumuz Bursaspor gibi olacak diye cidden artık korkmaya başladım ben.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

her kaybettiği maçın sonrası aynı açıklamalar yapıyor.

tarihimizde yaşamadığımız rezillikleri şu son 3 senede abdullah avcı döneminde yaşadık.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

İkinci golde kalenin içindeki Erenmiydi.
    Ulan az beyin olsa, az kıvrak olup çizgide dursa çıkarırdı, top zayıf geldi çünkü.
    3 gol de kendi ikramımız, deli olmamak elde değil.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu adamla girilecek bir transfer dönemi Trabzonspor'a ihanettir yönetim aklını başına alır inşaAllah yoksa Allah göstermesin ama Trabzonspor Bursaspor'un durumuna düşebilir
    ALLAH UTANDIRMASIN

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Aynı AKP'liler gibiler Fatih. Bakma böyle dert yandıklarına. Nasıl AKP'liler Reislerine kıyamıyorlarsa bizim arkadaşlar da Avcılarına kıyamıyor. Hele bir tanesi var, Avcının forumdaki ruhu. Onur, soy adını unuttum. Çıkar yine birazdan Avcıya suya sabuna dokunmadan herkesi eleşitirir, futbolcuları itin poposuna sokar sonra çeker gider
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Benim gibi bir fanatik taraftarın maçtan haberi yoktu... TV de kanallar arasında gezerken yanlışlıkla TRT sporda özete denk geldim...
    Bardhi nin uzaktan şutları dışında bir trezeguet kontra pozisyonu var. 0.3 gol beklentisi de o...
    Umarım kupa maçı sebepli konsantrasyon eksikliğidir.

Yoksa gerçekten rezillik yani...
    Beki Zeki Yavru olan bir takıma karşı şu kepazelik...

Bu herife sonraki sezonu dizayn ettirecekler.
    İçim daralıyor.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ben kulüp başkanı olsam zeki yavru, taylan antalyalı, okan kocuk, emre kılınç gibi adamların oynadığı takımdan 3 yiyen takımın hocasını şehrin girişine sokmam. bu kaçıncı böyle rezil sonuç sayabilen var mı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)