Sonuç: Kulübümüzün Yabancı Sermayeye Satılmasını İster miydiniz?

Katılımcı sayısı
120. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • İsterim

73 60.83%
  • İstemem

36 30.00%
  • Şöyle ki...

11 9.17%
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 141 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzün Yabancı Sermayeye Satılmasını İster miydiniz?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdonun yaptıklarının parasını kumara yatıran adamla bir farkı yok.Parayı çöpe atmaktan başka birşey bildiği yok.
    Bende senin paranla güzel kumar oynarım hiç de sorun olmaz benim için, kaybedersem de senden en fazla özür diler bir de kahve ısmarlarım
    No one wins. One side just loses more slowly.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şirket düşünün, dün patronu İho iken korkunç zarar etmiş, sonra bi Usta çıkmış ülkede en tanınan yabancı hocayla ANLAŞTIM diyip kazanmış, şirkete sahip olmuş , ama yalan çıkmış yine hüsran…

Sonra oydu buydu derken Ahmet Ağa almış şirketi, fena işler yapmamış, kupalar sonuna Şampiyonluk koymuş, o da ne sonrasına zararla kaçarak devretmiş….

Haydaaaa derken Erto almış şirketi, orhanlar havada uçuşmuş, keyif verenleri kovmuş, bi köylünün yeğenlerini transfer edip o da batırmış mı…

Şimdi şirket batak, alan da yok, hedef de yok,

Tek umut BÜYÜK BİR ŞİRKETİN SAHİP OLUP bu el değiştirmelere son verlmesi ve 3-5 yıllık YENİ YAPILANMA

Not: Kia, 1944 yılında Güney Kore'nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisidir. 1998 yılında BATACAKKEN Hyundai Motor Company ve Daimler-Chrysler ortaklığındaki konsorsiyum tarafından satın alınmıştır.
    Başakşehir, Manchester City ile anlaştı. İstanbul Başakşehir’e uzun dönemli futbol stratejisi, oyuncu tarama, transfer ve süreçlerin eğitimlerini de kapsayan çeşitli futbol projelerinde danışmanlık verecek.

İstanbulda potansiyelli tüm Trabzon kökenli oyuncular ve Trabzonun yeni Yusuf-Ömür-Serkan-Ahmetcanları istanbul çetesinin elinde paraya dönecek..

Son 5 senede Altyapıdan en çok para kazanan Trabzonspor iken, artık istanbul büyütülmüşleri olacak…

GERİ DÖNÜLEMEZ KAVŞAKTAYIZ, KURUMSALLIK İÇİN TRABZONA ÖZGÜ-HİBRİT BİR YABANCI ORTAK BULMALIYIZ…

Hiçbir yeni dönem genç, Ömürde de gördük TRABZON için daha azına Trabzonspor da kalmayacak, güzelim Yusuf-Ömür-Uğurcan-Parmak-Ht4 havasını dağıttılar, yazıklar olsun…
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Crujford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Göz önünde olanlar Manchester City ve PSG gibi başarılı projeler olduğu için taraftarların çoğu böyle bir satışın ciddi manada başarı getireceğine inanıyor fakat işin aslı bu projelerin bir çoğunun başarıya ulaşamamış olmasıdır. Paranın kesin olarak mutluluk getirmediği nadir alanlardan birisi futbol hatta futbol olarak indirgemeyeyim spor diyeyim. Yani ne demek istiyorsun birader diyenler için sonuca geleyim. Kulübün satılmasına kesin ve şiddetli bir biçimde karşı çıkmak çok gereksiz bir tutum. Bu tutumda olanlara şunu söylemek isterim, gerçekten düşündüğünüz kadar asil ve onurlu bir mücadelenin içinde değilsiniz. Günümüz ve futbol öyle bir hale geldi ki sorsan herkes City ve PSG'ye söver fakat bu takımların maçlarını da yine o söven arkadaşlar en önden izler. İşin sonunda zevk veren mücadeleyi izlemek her futbolseverin hoşuna gidiyor. Bu konuda üzülerek söylüyorum ki derinden düşünüp romantik davranmak sadece zarar verir. Günümüzde futbol onurlu davranmayı gerektirecek kadar onurlu bir alan değil maalesef. Eskiden öyleydi evet ve keşke de öyle kalsaydı fakat benim naçizane görüşüm artık bunları düşünmenin alakasız olduğu yönünde. O yüzden satılma konusu açıldığı an dahi sert çıkanlara hiç katılmıyorum. Diğer bir taraftan ise her parayla gelene de kulübü kesinlikle satmamalıyız. Başta değindiğim gibi bu tarz projelerin çoğu tutmuyor. Bunu göz önüne alarak planlaması gerçekçi ve doyurucu olan sermayelere satılma durumu neden olmasın? Biz Trabzonspor'u başarı için tutmuyoruz diyecek olan romantik arkadaşlara da şunu söylemek isterim, geçenlerde benim yeğenimin tabletinin duvar kağıdında Sacha Boey olduğunu fark ettim. Üstelik gurbette de değil, doğdu doğalı Trabzon'da yaşıyor. Bizim ülkemizde böyle bir taraftarlık kültürü maalesef yok. İngiltere'de değiliz ki üçüncü lig takımının bile stadı dolsun. Her şey başarıya bakıyor ve ben tabiri caizse dağı taşı delerek bugünler gelmiş Trabzonspor'un bundan sonra kaybolmasını hiç istemem. Bundan dolayı da planlamanın birinci planda olduğu bir satışa her türlü tamamım.
    Konu Crujford tarafından (22.02.2024 Saat 03:02 ) değiştirilmiştir.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Crujford Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göz önünde olanlar Manchester City ve PSG gibi başarılı projeler olduğu için taraftarların çoğu böyle bir satışın ciddi manada başarı getireceğine inanıyor fakat işin aslı bu projelerin bir çoğunun başarıya ulaşamamış olmasıdır. Paranın kesin olarak mutluluk getirmediği nadir alanlardan birisi futbol hatta futbol olarak indirgemeyeyim spor diyeyim. Yani ne demek istiyorsun birader diyenler için sonuca geleyim. Kulübün satılmasına kesin ve şiddetli bir biçimde karşı çıkmak çok gereksiz bir tutum. Bu tutumda olanlara şunu söylemek isterim, gerçekten düşündüğünüz kadar asil ve onurlu bir mücadelenin içinde değilsiniz. Günümüz ve futbol öyle bir hale geldi ki sorsan herkes City ve PSG'ye söver fakat bu takımların maçlarını da yine o söven arkadaşlar en önden izler. İşin sonunda zevk veren mücadeleyi izlemek her futbolseverin hoşuna gidiyor. Bu konuda üzülerek söylüyorum ki derinden düşünüp romantik davranmak sadece zarar verir. Günümüzde futbol onurlu davranmayı gerektirecek kadar onurlu bir alan değil maalesef. Eskiden öyleydi evet ve keşke de öyle kalsaydı fakat benim naçizane görüşüm artık bunları düşünmenin alakasız olduğu yönünde. O yüzden satılma konusu açıldığı an dahi sert çıkanlara hiç katılmıyorum. Diğer bir taraftan ise her parayla gelene de kulübü kesinlikle satmamalıyız. Başta değindiğim gibi bu tarz projelerin çoğu tutmuyor. Bunu göz önüne alarak planlaması gerçekçi ve doyurucu olan sermayelere satılma durumu neden olmasın? Biz Trabzonspor'u başarı için tutmuyoruz diyecek olan romantik arkadaşlara da şunu söylemek isterim, geçenlerde benim yeğenimin tabletinin duvar kağıdında Sacha Boey olduğunu fark ettim. Üstelik gurbette de değil, doğdu doğalı Trabzon'da yaşıyor. Bizim ülkemizde böyle bir taraftarlık kültürü maalesef yok. İngiltere'de değiliz ki üçüncü lig takımının bile stadı dolsun. Her şey başarıya bakıyor ve ben tabiri caizse dağı taşı delerek bugünler gelmiş Trabzonspor'un bundan sonra kaybolmasını hiç istemem. Bundan dolayı da planlamanın birinci planda olduğu bir satışa her türlü tamamım.
    Çok güzel yazı

Taraftarlık bir tatmin duygusundan öte bir şey değildir
    Kazandigin sürece kulübü kimin yönettiğini taraftar düşünmez bile.

Endüstriyellesen futbolda artık başarı kaliteli oyuncu ile oynamaktan geçiyor.

Buraya şu soru geliyor
    TS yi alıp neden yatırım yapsın yabancı sermaye.

Cevabı aslında çok açık bu şehrin bir sosyolojisi, hikayesi var ve bu çok büyük potansiyel taşıyor üstüne filim yapsan reklam yapsan tüm dünyaya satacak malzeme var. Abartısız Napoli den daha fazla hikayemiz var
    Bunu eldeki yönetimlerle işleyip dünyaya satamiyoruz.
    Ama iyi bir yatırımcı bunu işleyip satar Amerika'da Arjantinde bile formanın satarsın o zaman.

Benim en büyük dileğim bu hikayenin de endüstriyel futbolda pazara çıkması
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

böyle bir konunun başlığı bile açılmamalı. tartışmaya açılacak bi mevzu değil bu.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir konunun başlığı bile açılmamalı. tartışmaya açılacak bi mevzu değil bu.
    Tartışılacak bir konu değil demişsin ama an itibariyle %60 isterim demiş

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konudaki cahilliğimi bağışlayın ama satılırsa bu para kimin cebine giriyor?
    Satılsa ancak borçlar ödenir zaten.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu kulübün ekonomisinin içine o Usta ve Iho etti.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışılacak bir konu değil demişsin ama an itibariyle %60 isterim demiş
    ersun yanal da %60 falan alıyordu burada

Nereden
    Adana

Ben yazmışım, teknik rakamlar-analizler koymuşum

Crujford muhteşem bir yere sürmüş, benim yeğen Boey fotosu koymuş demiş(güya benim yeğen fanatk ts li, icardi fotosu paylaşıyor)

Halil analizi derinleştiriyor, KLÜP YÖNETİLMİYOR ÇÜRÜYOR, potansiyeli yok oluyor demiş…

Satılmasın diyenler, stada 1000 kişi bile gitmiyor, SAMİMİYETSİZ-TATLI SU FANATİZMİ, istemezük….

Ülkede, herşeye karşı bir muhalif grup var, ama ASLA KARŞI OLDUKLARININ altını doldurmuyor, kardeşim git o zaman stada, memnunsan-ya da değişim sence gereksizse git stada, hiçbir şey yapılmasın ama destek de olma kendiliğinden düzelir öyle mi?

Klüp ölüyor, Bursa oluyor görmüyor musunuz?

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnşallah satılır
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstemezük.
    Özkan SÜMER

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

var mı alıcı
    satılamaz diyordular
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Adana

U19 Elit A Ligi'nde şampiyonluğu finalde Yılport Samsunspor'u 3-2 yenen Trabzonspor kazandı. Antalya'nın Manavgat ilçesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde oynanan ligde üçüncü ise Fenerbahçe'yi 4-2 yenen Galatasaray oldu.

20 yaş altında ülkenin açık ara en iyisi, Brezilya gibi topçu madeni Trabzonspor, OYUNCUSUNU EĞİTEMEDİĞİ için 20 yaş üstünde hiç ediyor…

Örnek, Ömür 20 yaş altıyken 25 milyon Euro-üstüyken 2,5 milyon Euro

Serkan
    ht4
    Parmak
    Uğurcan da benzer

TİCARİ BAKAN BİR SERMAYE + YEREL YÖNETİM= Dünya çapında Trabzonspor

Nereden
    Adana

Standart HABER BİLE OLMADI, kurumsal klüp olsa ya da yabancı ortak olsa ortalık yıkılırdı

ÜLKENİN MADENİ-BREZİLYASI-DEFALARCA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ALDI

Liselerarası Erkekler Futbol Dünya Kupası'nda ülkemizi temsil edecek olan Trabzon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi

https://x.com/slhhbykk/status/1791017732747526156

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Akıllıca ve profesyonelce bir yönetim için yabancı sermayeye satılmak şart, ya da redbull proje takımı falan olmak lazım.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)