Sayfa 2751 Toplam 2775 Sayfadan BirinciBirinci ... 1751 2251 2651 2701 2741 2749 2750 2751 2752 2753 2761 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69359 adet sonuctan sayfa basi 68,751 ile 68,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcular penalti kacirmaz diye bir kural mi var, ne alaka
    Tabii ki kaçıramaz.

Sorloth berbat topçuydu, şansı yaver gitti de şimdi LaLiga'da gol krallığına oynuyor dingil.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Draguş fanboyları dünyada penaltı kaçıran büyük futbolcuları teker teker dökerler buraya birazdan. Size bol Draguşlu kadronuz ve başında abdullah Avcı loserinizle mutluluklar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu draguş'u utanmadan transfer edecekler bunların vizyonu bu işte. herifin kaçırdığı penaltıyla belki de antep sene sonu küme düşecek. vizyonu draguş olan adamlardan başarı bekliyoruz.

Kaçırdığı iyi olmuş, özete baktım Halil Umut Meler Hatay'ın penaltıyı vermemiş. Antep kazansaydı büyük darbe vuracaktı Hatay'a. Göklerden gelen kararla penaltı kaçtı.

Küme düşme hattındaki iki takımın maçına yabancı VAR vermeyip, hakem takdir haklarını tff başkanının takımından yana kullanınca insan kıllanıyor.
    ( ゚д゚)

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Gaziantep-Hatay maçına yabancı var hakeminin verilmemesi başlı başınca bir rezalet cidden.

Adam bildiğin Hatay'ı doğramış.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporda kalması gereken çok az oyuncu var.Takım milyonlarca euro alan çöplerle dolu.Erdo ve Avcı kulübü çöplüğe dönüştürdüler.Gs ile aramızda 4-5 kat kalite farkı var.Fb de kalite olarak bizden yukarıda.

Bizim artık akılcı transferlerle satabileceğimiz oyuncular almamız lazım gerekirken Barisic,Lundstram gibi kalite olarak vasat olduğu gibi ayrıca yaşı büyük adamları almaya devam etmemiz kulübün iyice çöplüğe çevrildiğinin kanıtıdır.

Bu arada Draguşa karşı değilim.Yetenekli adam ve 24 yaşında.İleri uçta ve sol kanatta oynuyor.En azından genç adam.Maaşı 800 bin euro civarı ise sorun olmaz.Gelene geçene 1 milyon dağıtma işini bırakması lazım erdonun.Dragusun bu sezon 39 maçta 14 gol 2 asisti var.Elimizde kaç tane bunu yapabilecek adam var sizce.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

18-25 arası oyuncu alınsın,maaşlar düşük olsun başka birşey istemiyorum.Maaşı yüksek olan herkes takımdan gönderilmeli.Rakibinde Torreira,Demirbay,Ziyech,İcardi gibi adamlar varken sen Barisic ve Lundstram gibi vasat adamlarla yarışamazsın o yüzden bunları almana gerek yok.

Benkovic,Pepe,Berat,Mehmet ve Onuachu sezon sonu ayrılacak.Ayrıca Denswill,Fernandez,Flavio,Kourbelis,Fountas,Lahtim i,Gomez ve Bozokla yollar ayrılmalı.

Son olarak Avcıyla yollar ayrılmalı.Genç bir teknik direktör gelmeli.Avcı gibi egoist bir sikim bilmeyen ezberci adamlardan bıktık amk.
    Konu Onur Erçetin tarafından (05.05.2024 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu adamın kafasının keyfine göre yeniden trilyonları harcayıp veteranlar takımı kuracaklar. Ligin ikinci yarısında İstanbulspordan sonra en çok mağlup olan takım bizmişiz. 8 mağlubiyet. Göz göre göre Avcının uzattığı yağlı urgana kafamızı sokturuyor Ertuğrul Doğan. Allah sonumuzu hayır etsin.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaç maçta gol yemediğimizi sayabilen varsa yazsın
    ( ゚д゚)

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abdullah Avcı yetenekli oyuncuları da körelten bir kişi..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Avcının takımında oynayan hiçbi futbolcuyu tam potansiyeliyle izledik saymamalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adamla 1 transfer dönemi daha geçiremez bu kulüp yapmayın etmeyin. Trabzonspor'un geleceğini mahvetmeyin yanlıştan dönün ve bu adamı gönderin. Fatih Tekke gelsin birde o denesin şansını ne kaybederiz bugünkünden daha mı kötü futbol oynarız ?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçırdığı iyi olmuş, özete baktım Halil Umut Meler Hatay'ın penaltıyı vermemiş. Antep kazansaydı büyük darbe vuracaktı Hatay'a. Göklerden gelen kararla penaltı kaçtı.

Küme düşme hattındaki iki takımın maçına yabancı VAR vermeyip, hakem takdir haklarını tff başkanının takımından yana kullanınca insan kıllanıyor.
    bu draguş denen elemanda bizim göremediğimiz ne var. sen galatasaray fenerbahçe'nin şu kadrolarına draguşla mı kafa tutacaksın. daha beşiktaş'ı demedim bile. onlarda da di maria ismi falan geçiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meunier'in kalitesine zerre lafım yok, ancak yarım devre bile yüksek tempoda ne kadar fiziksel sorun yaşadığını gördünüz değil mi? İşte bu yüzden takımda 30 yaş altı ne kadar topçu olursa uzun vadede de o kadar devam edebilme şansımız olur diye boşa denmiyor. Şu yaşlı oyuncu sevdasından vazgeçmek gerek. Unutmayın, Hamsik'ten bile sadece yarım devre verim alabildik.
    yaşlı oyuncu konusuna sonuna kadar karşıyım. takımda 28-30 aralığında maksimum 3, geniş kadroda 5 oyuncuya kadar tecrübe der saygı duyarım. bundan fazlası bizim gibi bir takım için külliyen zarar. ben olaya daha çok potansiyel satış olarak bakıyorum. ama fiziksel performans konusunun yaştan daha ziyade antrenmanla alakalı olduğunu düşünüyorum. mevcut koşullarda profesyonel bir oyuncu 35-36 yaşına kadar üst düzey performans gösterebilir. bizde sıkıntı teknik heyetin antrenman yaptırmayı bilmemesi. gencecik çocuklar da dilleri dışarıda, zayıf ve güçsüz bir şekilde geziyor sahada.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk geldiğinde fişek gibi olan Meiuner Avcı tedrisatından geçtikten sonra Serkan Asan'a dönüştü. Bir tane futbolcu var mı bununla beraber performansı yükselen?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk geldiğinde fişek gibi olan Meiuner Avcı tedrisatından geçtikten sonra Serkan Asan'a dönüştü. Bir tane futbolcu var mı bununla beraber performansı yükselen?
    O kadarda değil, Galibiyet sonrası PR için Soyunma odası Videolarını çeken adamın performansından genel olarak memnunum ben, güzel videolar çekiyor adam, işini biliyor profesyonel biri olduğu belli.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu draguş denen elemanda bizim göremediğimiz ne var. sen galatasaray fenerbahçe'nin şu kadrolarına draguşla mı kafa tutacaksın. daha beşiktaş'ı demedim bile. onlarda da di maria ismi falan geçiyor.
    Yahu Doğukan GS ve FB ile senin dediğin şekilde onların usulü ile rekabet edemezsin.
    Adamlar senden 4-5 kat daha fazla gelire sahip.
    Kimi alacaksın?

Hangi dünyada yaşıyorsunuz? Hangi oyuncuyu alacaksınız?
    Hayır sizin kafanızda GS ve FB ile rekabet edecek oyuncu, mesela santrafor deyince kim?

Trabzonspor'un mali yeterliliklerine göre kimi veya kimleri talep ediyorsunuz çok merak ediyorum.

Ömürkaradeniz'e de soruyorum aynısını.

Dragush yetersiz, düşük profil.
    Kim sizin kafanızdaki Trabzonspor'un alabileceği maliyetteki santrafor profili örneği versenize kurban olayım!

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Doğukan GS ve FB ile senin dediğin şekilde onların usulü ile rekabet edemezsin.
    Adamlar senden 4-5 kat daha fazla gelire sahip.
    Kimi alacaksın?

Hangi dünyada yaşıyorsunuz? Hangi oyuncuyu alacaksınız?
    Hayır sizin kafanızda GS ve FB ile rekabet edecek oyuncu, mesela santrafor deyince kim?

Trabzonspor'un mali yeterliliklerine göre kimi veya kimleri talep ediyorsunuz çok merak ediyorum.

Ömürkaradeniz'e de soruyorum aynısını.

Dragush yetersiz, düşük profil.
    Kim sizin kafanızdaki Trabzonspor'un alabileceği maliyetteki santrafor profili örneği versenize kurban olayım!
    Elimizdeki kadroya 3 tane Vista-Onuachu ayarında adam ile takviye etsek birde kaleciyi değiştirip Onuralpı kaleye monte etsek, iyi bir hoca ile şampiyonluğa oynarız, İcardi ile rekabet edecek 3 Santarfor sayarım ben Trabzonspor da oynamış, Fatih Tekke, Sörloth, belki Şota, Draguşu beğenmeyenlere şunu hatırlatmak isterim Bakasetas ve Siopis de Alanyaspor’dan geldi.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcının takımında oynayan hiçbi futbolcuyu tam potansiyeliyle izledik saymamalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle. Adam tam bir ruh emici.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Giresun

Hatay çok zor durumda. Muhtemelen bu sene düşer. Oradan dele bashiru yu uyguna çözmek lazım. Potansiyelli bir isim.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mustafa Eskihellaç Fatih Tekke gibi bir hocanın elinde Oğuz Aydın performansı verir. Ogün Özçiçek yerli Siopis tadında bir futbolcu hatta teknik olarak daha önde. Bu iki ismi yerli sıkıntımız varken çekip almalıyız.

Nereden
    İstanbul

Draguş bizim takımda iş yapar. İyi transfer.

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Mustafa Eskihellaç konusunda forum hemfikir sanki.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çıldırmamak elde değil. Abdullah Avcı'nın gençlerle ilgili ne gibi derdi olabilir arkadaşlar bi izah eder misiniz? Bir insanın özellikle genç oynatmayacağım demesi için ruh hastası olması lazım.,

Eren 32 yaşında değil. 20 yaşında transfer ettirdi. En çok oynattığı oyunculardan birisi Eren
    Ömür'ü kazanacağım diye 40 takla attı
    Ahmetcan 19 yaşındayken oynattı 900 dakika süre aldı şampiyonluk sezonunda
    Enis keza bu sezon en çok süre alan santrafor
    Sola Denswil'i çekmedi Eren cezalıyken, Arif'i koydu
    Berat'ı alıp 11'e adapte ettiğinde 22 yaşındaydı Berat
    Hamle oyuncusu diye Yusuf Sarı oynadı ilk yarısında ligin 22 yaşındaydı
    Poyraz'ı da oynattı bu sene
    Yedeğe yaşlı kaleci aldırmadı Taha'ya veriyor şans o olmazsa başkasına verecek şansı

Siz ne istiyosunuz arkadaşım? Nasıl bir olay görmek istiyorsunuz? 11 altyapı mı? Benim zerrem kadar altyapı destekçisi değilsiniz bu arada he haberiniz olsun. Burada Zeki Yavru, Parmak vs geniş kadroda kalsın gereksiz transfer yapıyoruz yedeğe diyen adamım ben.

Gençleri geliştiremiyor ne demek oluyor arkadaş ya dünya üzerinde hangi major takım hocası genç yetiştiriyor? Guardiola'ya bakmanıza gerek yok hiçbir A takım hocası genç gelişimini A takımda planlamaz. Oyuncu oraya hazır gelmelidir zaten.

Oyunu mu eleştireceğiz, eleştirelim. Çok tutarsız ve heyecansız bir oyun oynuyoruz. Sebeplerini tartışalım. Şu gençlere şans vermiyor zımbırtısını kesin artık saçmalıktan ibaret bu konu. Şans vermediği isimlerden bu lig seviyesinde kalana rastladınız mı?

Bu saçmalıklar artık yıldırıyor. Genç oyuncu çalışıp hocasının gözüne girecek arkadaşım, bu iş profesyonel bir iş. Ancelotti ne dedi ben buraya gençlere şans vermeye gelmedim, kupalar kazanmalıyım dedi değil mi? Orada da Real kötü gitse Arda'yı niye oynatmıyor diyecekler çünkü Dünya çapında vasat insan refleksi hep aynı
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıldırmamak elde değil. Abdullah Avcı'nın gençlerle ilgili ne gibi derdi olabilir arkadaşlar bi izah eder misiniz? Bir insanın özellikle genç oynatmayacağım demesi için ruh hastası olması lazım.,

Eren 32 yaşında değil. 20 yaşında transfer ettirdi. En çok oynattığı oyunculardan birisi Eren
    Ömür'ü kazanacağım diye 40 takla attı
    Ahmetcan 19 yaşındayken oynattı 900 dakika süre aldı şampiyonluk sezonunda
    Enis keza bu sezon en çok süre alan santrafor
    Sola Denswil'i çekmedi Eren cezalıyken, Arif'i koydu
    Berat'ı alıp 11'e adapte ettiğinde 22 yaşındaydı Berat
    Hamle oyuncusu diye Yusuf Sarı oynadı ilk yarısında ligin 22 yaşındaydı
    Poyraz'ı da oynattı bu sene
    Yedeğe yaşlı kaleci aldırmadı Taha'ya veriyor şans o olmazsa başkasına verecek şansı

Siz ne istiyosunuz arkadaşım? Nasıl bir olay görmek istiyorsunuz? 11 altyapı mı? Benim zerrem kadar altyapı destekçisi değilsiniz bu arada he haberiniz olsun. Burada Zeki Yavru, Parmak vs geniş kadroda kalsın gereksiz transfer yapıyoruz yedeğe diyen adamım ben.

Gençleri geliştiremiyor ne demek oluyor arkadaş ya dünya üzerinde hangi major takım hocası genç yetiştiriyor? Guardiola'ya bakmanıza gerek yok hiçbir A takım hocası genç gelişimini A takımda planlamaz. Oyuncu oraya hazır gelmelidir zaten.

Oyunu mu eleştireceğiz, eleştirelim. Çok tutarsız ve heyecansız bir oyun oynuyoruz. Sebeplerini tartışalım. Şu gençlere şans vermiyor zımbırtısını kesin artık saçmalıktan ibaret bu konu. Şans vermediği isimlerden bu lig seviyesinde kalana rastladınız mı?

Bu saçmalıklar artık yıldırıyor. Genç oyuncu çalışıp hocasının gözüne girecek arkadaşım, bu iş profesyonel bir iş. Ancelotti ne dedi ben buraya gençlere şans vermeye gelmedim, kupalar kazanmalıyım dedi değil mi? Orada da Real kötü gitse Arda'yı niye oynatmıyor diyecekler çünkü Dünya çapında vasat insan refleksi hep aynı
    eren alındığında milli takım havuzunda yer alıyordu. kendisinin tabiriyle beklemek zorunda olmadığımız bir oyuncu aldık.

ömür yıllarca a takımda ve milli takımda oynamış bir oyuncu olarak geldi eline. bir şey yapmadı ömür için.

ahmetcan'ı yokluktan oynattı. enis'i de aynı şekilde. kendimizi kandırmayalım.

berat konusunda haklısın, oynattı oynatıyor. potansiyelli bir çocuğa her topta geriye dönmeyi, asla temaslı oynamamayı çok güzel öğretti.

yusuf sarı'yı o kadar güzel değerlendirdi ki adam bizden adana demir'e kaçtı.

uğurcan'ın arkasında genç kaleciler var. bu arkadaşlar as kaleci ne kadara saçmalarsa saçmalasın ilk 11 şansının kendilerine gelmeyeceğini görüyorlar. muhteşem forma adaleti.

poyraz o kadar güzel süreler aldı ki, taraftarın yüzde doksanı sokakta denk gelse çocuğu tanımaz.

aldırdığı, bir daha asla transfer yapamayacak yaşlıları da sayalım mı? takımın, yaşlıları geçtim genç oyuncuların bile kondisyon olarak diplerde olduğundan bahsedelim mi?

ben de diyorum ki teknik direktör çözüm üretecek arkadaşım. bize problemleri anlatmasın, çözsün. yorumcu değil, takımın teknik direktörü kendisi.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avci baska Trabzonspor hocasina yapilmayan transfer yapildi.
    En cok para onun icin harcandi, istemedigi hicbir topcu alinmadi her istedigi yapikdi.onun izin vermedigi topcuyu zaten mobbing ile bitirdi.

Yaptigi sadece aglamak herkesi suclamak kendisinde hata aramaz.
    Tüm basarilari kendi sahipleniyor böyle bir karakterli biri Trabzonspora verecek hicbirseyi yok.
    Konu Ertan1982 tarafından (06.05.2024 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)