Sayfa 2730 Toplam 2748 Sayfadan BirinciBirinci ... 1730 2230 2630 2680 2720 2728 2729 2730 2731 2732 2740 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68680 adet sonuctan sayfa basi 68,226 ile 68,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak ısrarla vasatlığa devam ediyorsun. Ben icardi,dzeko diyorum sen Petkovic diyorsun. Diyorum ya vasat Trabzonspor taraftarı,yanlış anlama ben de bunun içindeyim.
    Vasatlıktan vaz geçip senin gibi ısrarla elit oluyorum Mitrovic i alalım diyorum,
    Sörlot u aratmaz, hatta unutturur.
    Araplardan sıkılmış olabilir ısrarla istememiz lazım.
    Yada işi riske atmasam direk Harry Kane mi istesem, hiç vasatlık kalmasa üstümde.

Sonradan aklıma geldi,
    Senin forvet adayın kim Ömür renktaşım,
    Bak baya merak ettim şimdi.
    Konu Ertan 51 tarafından (23.04.2024 Saat 09:34 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bülent Uygun koita'dan bile verim alırken biz bu adamdan hiç bir şekilde faydalanamadık. Sorun nerde asıl bunu irdelemek lazım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent Uygun koita'dan bile verim alırken biz bu adamdan hiç bir şekilde faydalanamadık. Sorun nerde asıl bunu irdelemek lazım.
    koita ve onu takıma alanı aldıranı ....

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teklif gelen her oyuncu satılmalı. Şu an Trabzonspor'da iyi bir teklif alıp satılmayacak bir oyuncu bile yok. Uğurcan, Enis, Trezeguet, Eren... Tek sıkıntı, yaratılacak kaynağı Abdullah Avcı için harcayacak olmak. Sağlıklı bir kadro kuramayacağını herkes biliyor. O kadar takıntılı ki hâlâ Emre Akbaba'yı falan istiyor. "Teknik fiziği yener" diye direten birinden ne beklenir ki?
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vasatlıktan vaz geçip senin gibi ısrarla elit oluyorum Mitrovic i alalım diyorum,
    Sörlot u aratmaz, hatta unutturur.
    Araplardan sıkılmış olabilir ısrarla istememiz lazım.
    Yada işi riske atmasam direk Harry Kane mi istesem, hiç vasatlık kalmasa üstümde.

Sonradan aklıma geldi,
    Senin forvet adayın kim Ömür renktaşım,
    Bak baya merak ettim şimdi.
    Yahu bu hocanın oynatıp parlattığı adam zaten yok. Siz Draguş 25 gol atar da 20 milyon euroya satarız diye mi düşünüyorsunuz?. Bari para veriyoruz Onuachu gibi en azından kendini kanıtlamış oyuncular alalım da bir işe yarasın çünkü bu adamın elinde oyuncu gelişmiyor. Yaşlı oyuncuya sonuna kadar karşıyım ama takımın başında abdullah avcı gibi kalitesiz bir antrenör olduğu için mecburen bu oyunculara bakacağız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli sakattı. Kamyonla para alıyordu ve biraz oynayınca yetersizliği belli oluyordu. Basit golleri atamaması aklımda. Dün de topa berbat vurdu. Bizim maçta da karşı karşıya iyi vuramadı. Yoksa uzun boy, hız ve uzun adımlar falan iyi özellikleri vardı. Şampiyonluk maçında kimse nefes alamazken topu alıp sürmesi kalbimizde Onun meselesi sakatlık ve maaştı yani.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inter Serie A şampiyonu olmuşken ligde kim ne yapmış diye bakayım dedim, Gudmundsson dikkatimi çekti.

https://www.transfermarkt.com.tr/alb...spieler/305947

Bu arkadaşı hatırlayan var mı? Şampiyon olduğumuz sezonun devre arası Masouras mı Gudmundsson mu falan derken Visca çekmiştik. Sadece 1.5 milyona Geneo'ya gitmişti. Geçen sezon Serie B'yi dağıttıktan sonra bu sene de Serie A'da şova devam etmiş. Sağ kanattan forvet arkasına evrilmiş. Inter ve Juve istiyormuş.

Verilmiş sadakası varmış bizde olsa futbol kariyeri bitme noktasına gelmiş hayatı sorguluyor olacaktı.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Yahu bu hocanın oynatıp parlattığı adam zaten yok. Siz Draguş 25 gol atar da 20 milyon euroya satarız diye mi düşünüyorsunuz?. Bari para veriyoruz Onuachu gibi en azından kendini kanıtlamış oyuncular alalım da bir işe yarasın çünkü bu adamın elinde oyuncu gelişmiyor. Yaşlı oyuncuya sonuna kadar karşıyım ama takımın başında abdullah avcı gibi kalitesiz bir antrenör olduğu için mecburen bu oyunculara bakacağız.
    Sen de bizim gibi vasatmışsın be Ömürüm,
    Onaçu, hoca, mecburen
    Bilmediğimiz bişiler söyleseydin keşke.
    Neyse selametle, selam olsun gönümüzün memleketi Trabzonumuza, kendine iyi bak.
    Konu Ertan 51 tarafından (23.04.2024 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Afrika Diğer

Adam niye dangalak,ahlaksız olsun. Sen git onla o sözleşmeyi yapanlara söyle onları. Adam senle zorla mı sözleşme imzaladı? Sen oynattın da yok ben oynamam diye rest mi çekti? Bir aydınlatta bilelim bu işin baş haini senin abdullah hocandır.
    Sözleşmeyi hazırlayan ayrı, bunun yattığı yerden para kazanması ayrı.

Yönetim geri zekâlı, bu ahlâksız.

Şimdi daha net oldu mu?

Nereden
    İstanbul

Koita sedyesiyle beraber gelen bir müzmin sakattı. Bize gelmeden de Kasımpaşa kadro dışı bırakmıştı 6 ay top oynamamıştı. Müzmin sakatı en fit olmayan haliyle milyon bayılıp getirdik. Oynamamasından daha normal bir şey yok adamın olayı bu zaten. Tamamen yönetime ve AA'ya yazar. Az akıl olan ortamda Koita, Köybaşı, Mallı, Y.Erdoğan gibi transferler yaptıran kişinin bir daha transferde sözü geçmesine izin verilmez ama o ortamda biraz eksiklik var demek ki.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dangalak.

O kadar âh aldı, haram yedi ki ondan konuşuyor. Yine de görüntüye bakayım dedim, gol sevincine sahanın kenarına bile gelmiyor ki kameraya gitsin.

Hem ahlâksız hem yalancı.
    Zoruna giden ne Batuhan? Bize giren çıkan yok kardeşim. Kuduran fenerliler. Bir de sen? Fenerlileri anladım da sen adama yükseldin şimdi?
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zoruna giden ne Batuhan? Bize giren çıkan yok kardeşim. Kuduran fenerliler. Bir de sen? Fenerlileri anladım da sen adama yükseldin şimdi?
    49 yaşına gelmiş bir insanın "Kuduran Fenerliler, bir de sen." demesi şahane

Bayılıyorum bu "kudurma" lâfına, iki cümle kuramayan kim varsa buna başvuruyor.

Ne Sivasspor'un Fenerbahçe'ye gol atıp Fenerbahçelileri "kudurtması" ne de Galatasaray'ın şampiyon olamayıp "kudurması" umurumda.

Ben kendi kulübüme, kendi değerlerime bakarım ama öyle görünüyor ki sizin taraftarlığınız ancak rakip takım nefreti güdümünde büyüyebiliyor.

Eh, hâl böyleyken de güzel kulübümüze eşsiz bir kompleks ve eziklik kalıyor. Devam edin.

Nereden
    Afrika Diğer

Halil Şanlı da bize Zielinski'yi getiriyordu.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Halil Şanlı da bize Zielinski'yi getiriyordu.
    Şimdi de Mario Götze yi getiriyor ��
    There is no spoon...

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi de Mario Götze yi getiriyor ��
    hjdfjhdfjh hayırlı olsun camiamıza, ne diyelim.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teklif gelen her oyuncu satılmalı. Şu an Trabzonspor'da iyi bir teklif alıp satılmayacak bir oyuncu bile yok. Uğurcan, Enis, Trezeguet, Eren... Tek sıkıntı, yaratılacak kaynağı Abdullah Avcı için harcayacak olmak. Sağlıklı bir kadro kuramayacağını herkes biliyor. O kadar takıntılı ki hâlâ Emre Akbaba'yı falan istiyor. "Teknik fiziği yener" diye direten birinden ne beklenir ki?
    Real Madrid santraforsuz oynadı bu sezon.Hücumda Vinicius ve Rodrygo ile hızlı ataklar kovaladılar.Onun haricinde Valverde,Tchoumeni,Camavinga,Bellingham,Mendy,Rüdi ger gibi fiziksel olarak canavar gibi adamlarla oynadılar.

Real ortasahası öyle teknik olarak Foden ve De Bruyne ayarında adamlardan oluşmuyor ama fiziksel özellikleri ile rakibe duvar örüyorlar.

Futbolda herşey tekniktir diyemeyiz.Bu işin fiziksel tarafı da var.Avcı bir s.m bilmediği için aynı oyuncular isteyip duruyor.
    Konu Onur Erçetin tarafından (23.04.2024 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Svensson'u ısrarla bize isteyen arkadaşlar vardı. Bize öyle düz adamlar lazım değil, bize Meunier tarzı üst kalite adamlar lazım. Gelecek sezon planlamamız da öyle olmalı. Trabzonspor forması giyen adamın bir farkı olmalı.

Nereden
    Trabzon

Meunier transferi TS taraftarının ne kadar vizyonsuz ve futboldan anlamadığının göstergesidir. Atçılar Svensonu alınca ağıt yakıyorlardı.

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Svensson'u ısrarla bize isteyen arkadaşlar vardı. Bize öyle düz adamlar lazım değil, bize Meunier tarzı üst kalite adamlar lazım. Gelecek sezon planlamamız da öyle olmalı. Trabzonspor forması giyen adamın bir farkı olmalı.

Nereden
    Trabzon

Bunları yazarken vicdanın rahat mı? İyi bir düşün.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zorroid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunları yazarken vicdanın rahat mı? İyi bir düşün.
    Çok rahat abi.

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı kadirkaradag061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koita ve onu takıma alanı aldıranı ....
    tamam bizde belki ilk 11 olamaz ama umut bozok'tan bile mi kötüydü bu adam

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli sakattı. Kamyonla para alıyordu ve biraz oynayınca yetersizliği belli oluyordu. Basit golleri atamaması aklımda. Dün de topa berbat vurdu. Bizim maçta da karşı karşıya iyi vuramadı. Yoksa uzun boy, hız ve uzun adımlar falan iyi özellikleri vardı. Şampiyonluk maçında kimse nefes alamazken topu alıp sürmesi kalbimizde Onun meselesi sakatlık ve maaştı yani.
    bence bizim oyun sistemimiz ile de alakalı olabilir. seneler önce agustin diye bir adam almıştık sonu hüsran oldu. draguş gibi adamlar kumar transferi. anadolu takımlarından mümkün oldukça yabancı oyuncu transferi yapmamak lazım.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

49 yaşına gelmiş bir insanın "Kuduran Fenerliler, bir de sen." demesi şahane

Bayılıyorum bu "kudurma" lâfına, iki cümle kuramayan kim varsa buna başvuruyor.

Ne Sivasspor'un Fenerbahçe'ye gol atıp Fenerbahçelileri "kudurtması" ne de Galatasaray'ın şampiyon olamayıp "kudurması" umurumda.

Ben kendi kulübüme, kendi değerlerime bakarım ama öyle görünüyor ki sizin taraftarlığınız ancak rakip takım nefreti güdümünde büyüyebiliyor.

Eh, hâl böyleyken de güzel kulübümüze eşsiz bir kompleks ve eziklik kalıyor. Devam edin.
    Batu bırak gargarayı kardeşim. Soru çok basit. Koitanın fenerlileri kudurtan, anasına avradına küfür ettiren şeyin sen nesine kızdın/yükseldin? Seni bu kadar kızdırıp futbolcuna dangalak, haram yedi, ahlaksız ve yalancı dedirten şey ne? Bize burdan en fazla eğlence çıkar, o kadar. Sen niye bu kadar Koitaya kızdın?
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batu bırak gargarayı kardeşim. Soru çok basit. Koitanın fenerlileri kudurtan, anasına avradına küfür ettiren şeyin sen nesine kızdın/yükseldin? Seni bu kadar kızdırıp futbolcuna dangalak, haram yedi, ahlaksız ve yalancı dedirten şey ne? Bize burdan en fazla eğlence çıkar, o kadar. Sen niye bu kadar Koitaya kızdın?
    Golüne, açıklamasına çok yükseldim de Koita'ya kızmak için sebep aramaya gerek yok. Onun kadar hak etmeden para cukkalayan topçumuz olmadı galiba.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Orta saha işini çok merak ediyorum ya orada karavana atarsak takım komple patlayabilir. Benes ismi çıkmıştı o iyi olurdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 14 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 13 misafir)

1. crixus_61