Sayfa 2753 Toplam 2776 Sayfadan BirinciBirinci ... 1753 2253 2653 2703 2743 2751 2752 2753 2754 2755 2763 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69377 adet sonuctan sayfa basi 68,801 ile 68,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Abowwwwww konya 1.Edit. Pozisyon ofsayt
    Konu t.gokce tarafından (06.05.2024 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim kim?

Trabzon burası, beklediğiniz profildeki adamları hangi paralara ve nasıl getireceksiniz buralara?

Aha Pepe orada duruyor. Profili, bugüne kadar Türkiye ligine gelmiş ilk 5 oyuncunun arasındadır. 80 milyon euro görmüş, PL den alınan adam.

Biz böyle yarışamayız arkadaşlar...
    Böyle bir gücümüz yok.
    Hamsik, wakayame, şörloth getiren getiriyor. Beceremeyen bahane uyduruyor
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Trabzonspor beceriksiz, çapsız yöneticilerin elinde heder oluyor
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsik, wakayame, şörloth getiren getiriyor. Beceremeyen bahane uyduruyor
    Hamsik dışında hiçbiri alınmadan evvel yüksek profilli oyuncu falan değildi. Sorloth da wakame de gayet düşük profilli oyunculardı.
    Hamsik de bahsettik enteresan bir adam.
    Yoksa o kabiliyeti ile Napoli de ömrünü bitirmezdi.

Ayrıca, maddi olarak 2 sene öncesi vaziyette değiliz.
    2018 e geri döndük demek isterdim, çok daha sıkıntılı vaziyetteyiz.
    Bunun bahane ile falan ilgisi yok. Gerçek ..

Nereden
    Ankara

Hamsik dışında hiçbiri alınmadan evvel yüksek profilli oyuncu falan değildi. Sorloth da wakame de gayet düşük profilli oyunculardı.
    Hamsik de bahsettik enteresan bir adam.
    Yoksa o kabiliyeti ile Napoli de ömrünü bitirmezdi.

Ayrıca, maddi olarak 2 sene öncesi vaziyette değiliz.
    2018 e geri döndük demek isterdim, çok daha sıkıntılı vaziyetteyiz.
    Bunun bahane ile falan ilgisi yok. Gerçek ..
    Maddi olarak 2 sene önceki vaziyette olmamamızın sebeplerinden biri de acaba bu yönetim olabilir mi? Ayrıca şörloth bize gelmeden önce 22 yaşında Crystal Palace yapmış. Bu mu düşük profil. Dediğim gibi bu yönetşmde bahane bitmez.
    Konu serdaracıl tarafından (06.05.2024 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu draguş denen elemanda bizim göremediğimiz ne var. sen galatasaray fenerbahçe'nin şu kadrolarına draguşla mı kafa tutacaksın. daha beşiktaş'ı demedim bile. onlarda da di maria ismi falan geçiyor.
    bakasetas gelirken rakipte şu bu var deseydin belki şampiyon olamayacaktın. draguş djaniny'nin rolünü alabilirse gayet başarılı bir hamle oyuncusu olur.

ligde draguş'tan daha iyi kaç tane ikinci forvet var. bir batshuayi. sen bu adamı icardi ile kıyaslıyorsan üzgünüm, esas forvetin de icardi'den iyi olmayacak.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel yazı, elinize sağlık. Avcı gelmeden önce ligin yaş ortalaması en düşük takımıydık. Avcı bir basın toplantısında, bunu yükseltmeden ligde şampiyon olunmadığını söylemişti. Yükseltti de. Ve oldu.

Dün Sevilla maçına baktım. Ramos var... Ama takımın geliştirip, faydalanıp ileride pazarlayacağı oyuncular da var. Yani bu bir denge.
    Hocanın ben forma vermem, topçu formayı benden alacak görüşünü tasvip etmesem de Ancelotti'nin Arda'yı niye kenara aldın ve bu maçta daha fazla genç oynatmanı bekliyorduk sorularına cevabını ekleyeyim.

Onuachu ve Enis yokken Poyraz'ın hiç süre almamasını çok eleştirdim ama gelecek sene rotasyonuna Poyraz'a şans verilmesi gerektiğini düşünenleri de anlamıyorum. Enis olmasa 3. forvet kotasından yazarsın da Enis de var. Poyraz için en iyisi şans bulacağı bir takıma kiralanması.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Ekuban ya tutarsa transferiydi ancak Nwakaeme ve Sörloth izlenerek ve güvenilerek alındı. Sadece biz tanımıyorduk.

Nwakaeme geldiğinde fm profiline baktım, dedim bunun yarısını oynasa efsane olur. Profili neyse onu oynadı gerçekten de. Sörloth'a zaten 6 milyon gibi (zorunlu) bir yatırım yapmıştık. Ne kadar güvenildiğini buradan anlayabiliriz.

Mendy transferine benzetebiliriz iki transferi de.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Bu işin net formülü yok. Genç oyuncu, tecrübeli oyuncu, önce parlayıp sonra sönen ve tekrar yükselmek isteyen oyuncu...

Kafaya oynayacaksan oyuncu kaliteli olsun yeter. Ancak o lüksümüz yok.

Kemerleri sıkalım, genç oyuncu alalım dersen o da pek olmuyor. Fransa ikinci ligindeki adamlara 1 ay dil döküp ikna edemedik.

Gençte hedef düşürürsen de çok yavan oluyor. Teklic, Bakic...

İşimiz çok zor.

Fizik ve atletizm seviyemizi ise yukarı çekmek zorundayız, bu kesin. Topu kaybedince sprint atıp pres yapamayan kimseyi almam mesela.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

benes ile bu kadar uğraşacağımıza neden hartel ismine yüklenmiyoruz?

---hartel----lunstram----muhammed cham----

bence güzel bir merkez olur. Hocanın mendy stoper oynatacağını herkes çok iyi biliyor sanırım.Yanına A kalite bir stoper alsak bari.

mendy stoper için kesinlikle uygun değil ve mutlaka merkezde oynamalı.

Bu arada oğuz transferini takas ile çözmeye çalışmalıyız tabi para+takas şeklinde

mustafa eskihellaç,can bozdoğan,cihan çanak rotasyon için doğru isimler.

kale için doğan alemdar zorlanmalı derim.

veysel,batuhan,muhammed ali çamkerten,oğuzhan,poyraz,onuralp,zekeriya seneye kadroda olup mutlaka süre bulması gereken isimler.

bunlara doğan alemdar,can bozdoğan,cihan çanak,oğuz aydın,mustafa eskihellaç,eray ekleyebilirsek muazzam bir yerli kadro kurarız.

kale : doğan,onuralp,kağan
    savunma : oğuzhan,eray,mustafa*,oğuz*
    merkez ortasaha : muhammed ali,can,veysel*,cihan*
    kanat : oğuz,mustafa,veysel,batuhan*,zekeriya,cihan
    forvet : poyraz,batuhan*
    Konu asilhamsi tarafından (07.05.2024 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

14 yerli : doğan,onuralp,kağan,oğuzhan,eray,mustafa,can,muham med ali,veysel,oğuz,zekeriya,cihan,poyraz,batuhan
    12 yabancı : menuier,mendy,erlic,denswil,barisic,lunstram,harte l,muhammed cham,visca,trezeguet,dragus,onuachu/weghorst

26 kişilik taş gibi kadro

Nereden
    Düzce

-------------doğan/onuralp/kağan----------------

menuier/oğuzhan-------mendy/eray--------erlic/denswil--------barisic/eskihellaç

-----------hartel/veysel--------lunstram/can--------muhammed cham/camkerten-------

oğuz/visca-----------------onuachu/poyraz/draguş/batuhan--------------------trezeguet/cihan/zekeriya

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da transfer dönemi: Önce, uzun süredir yokluğu çekilen bir bölge için genç ve potansiyeli yüksek bir isim ortaya atılır. Bir ay boyunca "ha geldi, ha gelecek" şeklinde beklentiye girilir ancak sonucunda oyuncunun tercihini bizden yana kullanmadığı haberleri gelir. Hemen ertesi gün "alternatif" olarak 32 yaşındaki bir oyuncunun ismi piyasaya düşer ve nasıl olursa bir anda bu iş çözülüverir.

Şaşmaz arkadaşlar. Biz yola Benezs diye çıkar, 32'lik bir çam yarması alırız. Çünkü vizyonumuz bu!
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Trabzonspor, Abdullah Avcı ile şampiyonluk yaşadı. Dolayısıyla hiç kimse bu hocaya düşmanlık veya kötü niyet beslemiyordur. Ancak ortada inkar edilemez bir kötü performans var. İnsanlar bu gerçeği görüyor ve teknik direktöre dair hayal kırıklığı yaşıyor. Bugün Fatih Tekke sesinin forumda yükselmesinin temel sebebi de budur.

Abdullah Avcı'yı nasıl bir hoca olarak biliriz? En yalın ifadeyse ''Sistem Hocası'' diyebiliriz. Peki şampiyonluk sezonu ardında hocaya geniş transfer yetkisi verilmesine rağmen bahsettiğimiz sistemi kurabildi mi? Sistemine uygun oyuncular getirdi mi? Bu iki soru aslında hocanın başarısızlığındaki temel anahtardır. Bugün sahada gördüğümüz takım oyunu da o sezona benzer kötü bir imaj veriyor. Sorun işte budur.

Açık konuşalım. Şahsen ben de hocaya dair derin bir endişe duyuyorum. Hatta geldiğimiz noktada Abdullah Avcı ile hedefe yürüyemeyeceğimizi düşünüyorum. Bu arada benim için tek hedef şampiyonluk değil. Trabzonspor'un düzenli olarak Avrupa'da grup aşamasını geçmek, izleyiciye zevk veren doğru bir takım oyunu oynamak ve uzun yıllara yayılan oyun istikrarı sağlamak, potansiyeli yüksek oyuncuları takıma adapte edip Avrupa'ya düzenli olarak oyuncu satan takım olmak. Açıkçası hocamız ile bu hedefleri de ıskaladığımızı, ıskalayacağımızı görüyorum. Endişem budur.

Bir takımın oyuncu kalitesi her dair yüksek olmayabilir. Ancak eldeki oyuncu grubuna göre bir oyun, kompakt bir anlayış geliştirip seyirciye izlenilecek bir görsel sunarsınız. Şimdi size sormak istiyorum, Abdullah Avcı geldiği günden bu yana sizi ekrana veya tribüne çekecek bir oyun veya herhangi bir heyecan sundu mu? İşte bu soru bugün yaşadıklarımızın kısa bir özetidir. Umarım olmaz ama yakın gelecekte de yaşayacağımız yine bu olacak gibi görünüyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban ya tutarsa transferiydi ancak Nwakaeme ve Sörloth izlenerek ve güvenilerek alındı. Sadece biz tanımıyorduk.

Nwakaeme geldiğinde fm profiline baktım, dedim bunun yarısını oynasa efsane olur. Profili neyse onu oynadı gerçekten de. Sörloth'a zaten 6 milyon gibi (zorunlu) bir yatırım yapmıştık. Ne kadar güvenildiğini buradan anlayabiliriz.

Mendy transferine benzetebiliriz iki transferi de.
    Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddi olarak 2 sene önceki vaziyette olmamamızın sebeplerinden biri de acaba bu yönetim olabilir mi? Ayrıca şörloth bize gelmeden önce 22 yaşında Crystal Palace yapmış. Bu mu düşük profil. Dediğim gibi bu yönetşmde bahane bitmez.
    Sörloth geldiğinde burada yazılanları inceleyebilirsiniz.
    Hatta adamın instagramına galiz laflar eşliğinde defol, sen de kimsin şeklinde yazılanlar, buna burada bir avuç adam olarak burada verdiğimiz tepkiler kayıtlarda mevcuttur.

Yüksek profilli oyuncu daha gelmeden dahi kafanızda soru işareti bırakmayan, maaşı yüksek oyuncudur.
    Hazırdır. Hamsik gibi.

Wakame, Sörloth gibi adamlar geçmişleri bilinen, ama ikinci adımı atamadıkları için soru işaretleri ile buraya gelen, özellikle maaş maliyetleri hazır oyunculara göre düşük transferlerdir.
    Bu yüzden elden kolay çıkarırsın böyle oyuncuları, tutmasa bile.

Maddi olarak vaziyetimizin müsebbibi hoca+yönetim ikilisidir.
    Transferde yönlendirmeyi yapan Hoca, aklını hocaya kira eden yönetimin de basiretsizliği ile alınan feci kararlar...
    Denswill - Bartra anlaşmaları bu Hoca ve yönetimin ne denli beceriksiz olduğunu anlatmaya yeter.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (07.05.2024 Saat 11:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk yarışındaki iki takıma bakalım.

Bir tanesi 36 ve 38 yaşındaki iki oyuncuya yıllık 4,5 M.Euro'dan kontrat vermiş.Muhtemelen şampiyon olacak takımında şampiyonluğunda 37 yaşında bir oyuncunun payı çok büyük.Onun da sözleşmesini uzatacaklar.

Atiba ve Hamsik örnekleri de çok yakın.

Futbolu hayattan farklı düşünmemek lazım.Günü kurtarma üzerine kurulu bir düzende futboldan da farklı bir şey beklemek hayalcilik olur.Türk futbolu herhangi bir bilgiye ve sisteme dayanmayan,geleceğe dair bir plan içermeyen,çok büyük paralarla Avrupa'nın futbolcu çöplüğü olmuş bir eksen üzerine oturmuş.Bu düzelmeyecek.Böyle devam edecek.Ne zaman toplumun hayata bakışı zihnen değişir,evrilir o zaman futbol da buna uyum sağlar. Bu nedenle bu ve bundan sonraki sezonlarda ve transfer dönemlerinde bu durumu kafamızın bir köşesinde tutarak yorumda bulunmak daha sağlıklı olacaktır.Gerisi suya yazı yazmak,ağız eskitmek olur.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizce icardi neden çok gol atıyor kanat oyuncuları ve 10 numara pır pır rakip defansı dağıtıyor

V2206 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce icardi neden çok gol atıyor kanat oyuncuları ve 10 numara pır pır rakip defansı dağıtıyor

V2206 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Elimizdekinin kıymetini bilelim onuachu hücum edersen süper lig te 30 dan aşağı atmaz ama 2 .03 luk oyuncuyu 60 metre koşturmaya kalkarsan verim vermez..avci değişmez adamın kafasında tek oyun yapısı var merkezi kapat kanattan oyna pres yok hücumda çoğalma yok az pozisyon verme takıntısı süper yıldızlarla 1 0 a yatma tek bildiği bu .. Fatih tekke artık kendini geliştirdi..Hami ye sona ya verilen o şansı fazlasıyla hakkediyor şehirde şampiyonluk baskisida yok bir an önce takımın başına getirilmeli

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ya sen dünya yıldızı getirsen burada iş yapmasa bu emekliyi nereden alıp getirdiler denir. Genç getirsen 2 videosunu izleyip auv çok büyük topçu denir, 3 maç sonra bunu nereden buldulara döner iş. Bana göre 2'sine de verilen para çöpe giden paradır. Adam parasının karşılığını veriyorsa en iyi transfer, en ucuz transfer odur, kimsenin sesi de çıkmaz. Kim gelirse gelsin önemli olan burada performans göstermesi, takımın maç kazanmasıdır. Herkesi memnun etmenin tek yolu başarıdır, gerisi hikaye.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya sen dünya yıldızı getirsen burada iş yapmasa bu emekliyi nereden alıp getirdiler denir. Genç getirsen 2 videosunu izleyip auv çok büyük topçu denir, 3 maç sonra bunu nereden buldulara döner iş. Bana göre 2'sine de verilen para çöpe giden paradır. Adam parasının karşılığını veriyorsa en iyi transfer, en ucuz transfer odur, kimsenin sesi de çıkmaz. Kim gelirse gelsin önemli olan burada performans göstermesi, takımın maç kazanmasıdır. Herkesi memnun etmenin tek yolu başarıdır, gerisi hikaye.
    Atiba Hutchinson,Emre Belözoğlu gibi 36 yaşına kadar tempolu oynayan adamlar oldu bu ligde.Sorun yaştan ziyade bizim aldığımız adamların bitik olmalarından kaynaklanıyor.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atiba Hutchinson,Emre Belözoğlu gibi 36 yaşına kadar tempolu oynayan adamlar oldu bu ligde.Sorun yaştan ziyade bizim aldığımız adamların bitik olmalarından kaynaklanıyor.
    Bizim aldığımız adamlar fiziksel olarak yetersiz adamlardı. Özellikle Avcı o konuya dikkat etmiyor. Günümüz futbolunda ayakta duramayan adamla iş yapamazsın. İş yapması için çok özel yetenekleri olması lazım ancak. Bjelica fizikli adamlar aldırdı ama onlar da teknik kapasite olarak yetersizdi. Yani bu işin ortasını bulmak lazım. Hem fizik olarak güçlü hem de teknik olarak büyük takım futbolcusu almak zorundayız bundan sonra. Bu dönem ismi geçen adamlar biraz daha o profile yakın gibi duruyor.

Nereden
    Kocaeli

Takımda omuzu koyunca yıkılmayan 3 adam var; Mendy-Onuachu-Meunier. Birisi sezonun yarısında oynamamış, diğeri devre arası gelmiş. Bu takımdan sahada fiziksel karşılık vermesini beklemek mucizeden öte bir şey. Sahada fiziksel olarak ezilmenin ana nedeni bu yanlış yapılanmadır.

Teknik kısma gelecek olursak da; sen büyük takımsın, rakip eksilten oyuncun neredeyse yok. Büyük takımda çalım atamayan oyuncunun ne işi olur? Çalım atmadan rakibi eksik yakalayamazsın. Sabaha kadar yan pas yap dur, adam blok halinde seni bekler, o zaman santraforunun meziyetine kalırsın ve o taktik de her maç yemez. Öyle bir yapıyla şampiyon falan olamazsın.
    Konu ilelebeTS tarafından (07.05.2024 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı gitsin, Tekke gelsin diyenlerin büyük çoğunluğunu samimiyetsiz buluyorum. Benim için Fatih Tekke bir efsanedir, onun olduğu yerde başkasının ismini anmam, olaya objektif bakamam. Burası ayrı.

Neden samimiyetsiz buluyorum?

Avcı’ya türlü eleştiri var çoğuna katılmasam da. Klişe olanlardan bazıları gençlere fırsat vermiyor, oyuncu geliştirmiyor, güzel futbol oynatmıyor. E kardeşim gençlere mümkün olduğunca şans vereni, oyuncu geliştireni, güzel futbol oynatanı da tefe koyup gönderdin. Yok bloklar arası bu kadar açık olur mu, yok fizik olarak neden düşüğüz, o dönemki başkanın da deyimiyle defanstan topla çıkmak bu kadar zor olmamalı diyerek. Arşivler burda duruyor. İçinde bulunulan şartlara bakmadan türlü türlü eleştiriler. Güzel oynayıp puan kaybedince de ben artık lige renk katan takım olmak istemiyorum, artık şampiyonluk istiyorum diyordun. O dönem Sörlöth sayesinde zirveye oynadık diyordun, şimdi de Waka ve Uğurcan sayesinde şampiyon olduk diyorsun. Bakış açında herhangi bir değişiklik yok.

Kendini kandırma kardeşim, skor gelmeyen her duruma muhalifsin. Diğer şeyler umrunda bile değil. Borç azalması, rekor ücrete oyuncu satışı, güzel futbol vs. Samimiyetle kendine bi sor, takımın başında en son hangi hocayı beğendin?

Futbolu her hocadan daha iyi biliyorsun. Haliyle Fatih Tekke den de iyi bileceksin. Sonuç gelmezse yarım sezon sabredebilecek misin, yoksa burası staj yeri değil mi diyeceksin? Tekke nin de bu zihniyet yüzünden heba olup gitmesinden endişe ediyorum. Öğütücü bi futbol kültürümüz var maalesef. Bjelica 8 haftada Hırvat köylüsü oldu çıktı. Neyse.

Yıllar içinde değişip gelişemeyen insanlar sürekli değişim ve gelişim talep ediyor.
    Hay diline sağlık) Her cümlesine katılıyorum
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakasetas gelirken rakipte şu bu var deseydin belki şampiyon olamayacaktın. draguş djaniny'nin rolünü alabilirse gayet başarılı bir hamle oyuncusu olur.

ligde draguş'tan daha iyi kaç tane ikinci forvet var. bir batshuayi. sen bu adamı icardi ile kıyaslıyorsan üzgünüm, esas forvetin de icardi'den iyi olmayacak.
    Avcı yeniliğe açık olmayan geri kafalı bir isim. Bu adamla yola çıkılmaz. Taktik bilgisi orta sahayı stopere çekmekten öteye gitmez. Aga bu takıma draguş değil messi ronaldo falan gelse hiç ümit yok.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendimizi kandırmayalım, Tekke bu takımın başına ancak şu şartlar oluşursa gelir.
    Hedefsiz kalıp 3 sene yapılanacağız, yılık maks ücretleri 20-25m da sabitleyeceğiz, gençlerden faydalanacağız vs.
    Kısacası ağaoğlu ilk dönemi gibi bi dönem gelmediği sürece kimse Fatih Tekkenin yüzüne bakmaz. Daha yüksek kalibrede hoca arar.
    Avcı seneye kalır gider bilemem, yüzde 99 kalacak gibi görünüyor. Gitse bile bu başkan tekkeyi getirmez.

SM-A546E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 6 misafir)

1. ardesenli61,
  2. edimurphy_61