Sayfa 2782 Toplam 2820 Sayfadan BirinciBirinci ... 1782 2282 2682 2732 2772 2780 2781 2782 2783 2784 2792 ... SonuncuSonuncu
Toplam 70480 adet sonuctan sayfa basi 69,526 ile 69,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    İstanbul

Onuachuya 15 milyon verecek dünya üzerinde 1 adet bile takım yok. 5-6 milyonluk topçu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onuachuya 15 milyon verecek dünya üzerinde 1 adet bile takım yok. 5-6 milyonluk topçu.

Southampton hariç...

Genk sonrası çift haneli milyon Euro bonservis ödenen oyuncu için bizdeki performansından sonra da ödenir. Eder etmez, ayrı konu.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yaşından dolayı evet, ederi bu kadar olmalı. Genç olsa 15 de verilirdi. Ama bu ligde 5-10 milyon euro sadece maaş alan golcüler var. O paraya yakın rakamlar bazılarının gözüne gelmeyebilir. Kaldı ki Diagne'ye 13 milyon euro verildi bu ligde.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi 10dk Yaremchuk izledim.

Umut Nayır’in bi tık kötüsü. Biraz daha hizli, biraz daha gucsuz ve temassiz. Adam Buksa falan bundan net daha iyi.
    Kariyer zirvesi Gent’te 23 gol. Gent’te son 5 yilda en az gol atan santrformus bu arada, usenmedim tek tek baktim.
    onuachu > tolu arokodare > buksa > umut nayir > yaremchuk > ben (evet ben) > umut bozok
    Konu Kaan Çetin tarafından (21.05.2024 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bence buraya hiç yazma yakışmıyorsun, Sörlotlu kadronun şampiyon olamama nedenini avcı olsa şampiyonluk yaşardıka bağlayıp stoper farkını görmezden gelen sen ama geçen seneki kadroda ayrıntılı bir şekilde o oynamadı bu sakattı şu şöyleydi bu böyleydi deyip işin içinden sıyrılamazsın ki Avcı da baktı sıçtı batırdı kaçtı gitti ben onu bunu bilmem sezon başı adamı. Elindeki kadroya bakar ne başardı ona bakarım. Geçen seneki kadro gayet şampiyonluğa oynayacak bir kadroydu kimse kimseyi kandırmasın, işin içinden çıkamayınca hastalıklı yapı dedi kaçtı gitti, biz ne zaman geçen seneki kadro gibi geniş kağıt üstünde kaliteli bir kadro ile lige girdik ?
    Nazım? Sen bence tamamen inadına konuşuyorsun. Bir şeye karar vereceksin? Abdullah Avcı var diye, olup biten her şeye çamur atarak mı geçireceksin bu forumu, yoksa Bu adam bizim Hocamızdır, sahip çıkmak lazım diyerek taraftarlık mı yapacaksın? Eğer, Nefretlerinden sıyrılamazsan sağlıklı orumlar yapamazsın.

Konuya gelirsek? şampiyonluk öyle sadece kadro ile kurgulanacak bir olayda değil. Geniş düşünebilirsen anlayacaksın ne demek istediğimi. Rakiplerinin durumu, rakiplerinin birbiriyle oynadığı maçlardakı puan kayıpları, derbi başarı oranı v.s gibi etmenler ve doğal olarak Lobi ve ekonomik nedenler. Tabiki de oyuncu ve hoca.. Bunların bir çoğu o sene bizim lehimize gitti ve bence kötü bir kadro olmasına rağmen, bazan çirkef futbol ve çoğu zaman da bireysel oyuncu performansları ile yarışı önde götürdük. Kötü kadroydu çünkü, Ligin ilk devresini İsmail Köybaşı ve Serkan Asan ile tamamladık. Devre arasında Visça gelmese bence zor şampiyon olurduk. Wakame ve Bakasetas'ın ve Uğurcan'ın extra katkılarını unutmamak lazım. Dolayısıyla , Üst düzey olmayan oyuncuları ile ve stoper hattının iskeleti sakatlıklar nedeniyle dağılmış olmasına rağmen, ligde oynadığı 38 maçta sadece 2 maç kaybeden bir takım ve hocasına biraz saygı göstermek gerekiyor. Bunu bize en son yaşatan Hoca rahmetli oldu ?

Sonraki sezon bir planlama hatasıdır. Kritik mevki oyuncularının doğru seçilememesi ve gidenlerin yerininin dolmaması. Trezege diyorsun da?? trezege geldiği sene takıma ne katkı verdi, Bir çok maçta avaz dolusu küfürler savurduğumuz oyuncu değil miydi? Keza Ligin Gol kralı Umut Bozok'un , kötü oynamasının sonucu daha doğrusu geldiği günden bu zamana kötü olmasının nedeni Hoca mı?? Ya da Gomez, Ya Uğurcan'a ne diyeceğiz, İlla gideceğim diye tutturduğu ligin ilk haftasında zaten havlu atmadık mı? Larsen neydi mesela?? visça sakatlandı, Dorukhan sakatlandı, Bakasetas sakatlandı, O zaman Ömür'de sakattı ve gelenler de adapte olamayınca sonuç maalesef böyle oldu..

Sadece doğru konuşmak lazım. Bizim çok daha iyi kadrolarımız da vardı ama şampiyon olamıyorduk. Adam oldu arkadaş. Sadece saygı, haaaa daha iyisini bul getir itiraz eden çıkmaz. O halde daha iyisi gelene kadar bu. Oynattığı futbolu eleştir, kendisini de eleştir, sevmesende sevme , Ben mesela Başkan'ı hiç sevmiyorum. Ahmet Ağaoğlu'nu gördüğümde de nefret ediyordum ama bu onların başarısız olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

O bakımdan lütfen, nefretlerimizi kusmadan yorum yapalım
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

O zaman Başkan yalan konuşuyor 15 milyon euro istiyorlar diye almamak için.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Başkan sallıyo ya Avcı ona bu adamı beğenmiyorum oyuna katkısı pek yok falan demiştir o da 15 milyonu sallamıştır

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok değil 5-6 sene geri gidersen Ağaoğlu yönetminde tribünün de camianın da buna sabrettiğini görürsün. (2000 li yılların başında Özkan Sümer başkanlığında da aynı şeyi yaptık ve doğru sonuç aldık. Kimse de yönetimi veya hocayı gömmedi.)
    Takım neredeyse %50 altyapı oyuncularından kurulu hale gelmesine rağmen kimse Ünal Hoca gitsin demedi.
    Takımın azı dişi 2 adamla sorun yaşadı, Onur ve Burak, ikisi de gönderildi. Hem de Malatya gibi sıradan bir takıma 5-0 yenildikten sonra.
    Kimse bu adamlar takımın yıldızları, niye bunlar gitti de Ünal kaldı demedi.

Teknik olarak eleştirilmek başka, gönderilmek istenmek başka birşey.
    Eğer Ağaoğlu'na Konya maçı sonrası boğazına takılırım tarzı abes laflar etmeseydi en az 2 sene daha takımın başındaydı.

Tribünün sabretmemesinin sebebi, tribünü ben şampiyonluğa oynayacağım diye şartlamaları.
    Sen doğru ve gerçekçi hedefler verirsen camia düşmanlardan kurulu değil, senin yanında durur. Durdu da.

Sonuçlara göre geçmişle karşılaştırma yapılması çok mantıklı değil. Bunun da temel sebebi VAR sisteminin varlığı.
    Sadece penaltı ve ofsayt kararlarındaki hatalarla şampiyonluğa oynadığımız her sene en az 10-12 puanımız heba edildi. Rakiplere de puanlar peşkeş çekildi.
    Bu karşılaştırmayı yapabilmek için benzer sistemin oluşturulmuş olması lazım.
    Yani o Şenol Güneş'li, Ziya Doğan'lı, Samet Aybaba'lı sezonlarda, 2004-2010 arası, VAR olsaydı farklı sonuçlar çıkar, farklı şeyler konuşurduk.

Hoca tekniği açısından Avcı kötü hoca falan değil.
    Ama Trabzonspor'a uygun Hoca da değil.

Diğerlerinden daha iyi bir Hoca olması bugün Trabzonspor gerçekleri ile uyuşmadığı sonucunu değiştirmez.
    Samet Aybaba Avcı'dan çok daha vasat bir hocadır. Ama bugün Trabzonspor gerçekleri ile çok daha örtüşen özelliklere sahiptir.

Bizim ilk feda sezonlarımız olan 2000 li yılların başındaki dönemi bitiren, 2004-2006 arası kadronun mimarıdır.
    Aynı şekilde Beşiktaş da kendisini feda sezonunda kullandı ve doğru sonuç aldı.
    Tam da bu yüzden Ağaoğlu bir ara kendisini getirmeye niyetlenmişti. İyi yönetici iyi veya kötü hoca seçmez.
    Kendine en uygun olanı seçer!

Morinho Avcı'dan iyi Hoca.
    Klopp da öyle. Liverpool'dan ayrıldı bildiğim kadarı ile.
    Hadi onları getirelim o vakit!
    Olmuyor ama değil mi?
    Niye?

Senin gerçeklerin ve şartların ile uyuşmadığı için.
    Avcı da Trabzonspor'un mevcut şartlarına ve gerçeklerine uymadığı için değiştirilmelidir.
    Rahat falan da çalışmamalıdır.

Üzgünüm, bu konuda bir istikrar beklentisine asla eyvallah denilemez.
    Avcı seneye şampiyon yapsa ne fayda?
    Kulüp döndürülemez şekilde batağa düştükten, Avrupa'dan fair play kaynaklı transfer yasağı ve/veya avrupa kupalarından men cezaları yedikten sonra.
    Biri daha yeni direkten döndü.

Siz kendinize şu soruyu sorun :
    " Ağaoğlu gibi bir başkan, şampiyon olmasına rağmen neden Avcı'yı göndermek istedi."
    Aptal mı bu adam bindiği dalı kessin?
    Sayıştay hakimi gibi davranıyorsunuz.
    Başarıyı değersizleştirip olası riskler ile değerlendirme yapmak çok gerçekçi sonuçlar vermez. Ama başarı direkt olumlu etmendir. Şampiyon olursun, bir daha olursun ve UEFA v.s ile kasan dolar, Gelirin artar, sponsorların çoğalır ve güçlenirsin. Alt yapı sağlam olsa kim Milyon eurolar verip harcama yapmak ister, isteyenler simsardır zaten ..

Israrla kabul etmiyorsunuz. Hocalık sadece iyi futbolcu olmakla da olunmuyor. Disiplin ve yönetme kabiliyeti, Trabzonspor gibi bir takımda her şey kafa kol ilişkileri ile dönemez. Avcı geldiğinden beridir, Takım içinde oyuncular arasında bir tane sorun yaşamadık, kimse s...kinin keyfine hareket etmiyor ya da edemiyor. Bunlar da beraberinde istikrarı getiriyor.

Beşiktaş, 6 tane hoca değiştirdi. Hepsi mi kötüydü, kendisini üst üste 2 kez şampiyon yapan Şenol Güneş'i yollamadılar mı? Demek ki her zaman takım ahengini yakalamak kolay olmuyor. Ya da Santos gibi bir hocayı getirmediler mi, disiplin olsun diye yine olmadı. Biz ise Avcı ile en azından bir istikrar ile oynuyoruz, Kötü olsak bile ne olacağımızı biliyor ve dağılmıyoruz. Öyle olmasa Ligin ikinci devresinde normalde 11 olmayack oyuncular ile Ligi 3. bitrdik ve kupada da finaldeyiz. Şimdi birisi çıkar, Bu ligde 3. olmak başarı değildir diyebilir. Ama BU GS ve FB nin olduğu bu sezon ilk 2. ye bu oyuncular ile girmek de mümkün değildi zaten. O halde kalıyor 3. lük ve kötünün en iyisi. Siz zaten sonuca bakmadığınız için bu söylediğimin de önemi yok biliyorum ama ne söyleyim ki,

'' Avcı kendine puan kasıyor '' diyerek takımın kazanmasına laf eden onca taraftar varken, Bir hocanın başarı veya başarısızlığı neyle mukayese edilir ki, Kazanırken, kendine kazanıyor diyen anlayışla nasıl mücadele edilir.

Ben sezon boyunca söylediklerimin arkasındayım, Kadromuz çok sayıda çöp nitelenecek oyuncular ile dolu, En iyi oyuncumuz bile artık yaşlı, Forvetimiz de bizim değil. Transfer meselesi biraz da şanstır. başarılı oyuncularımız olursa ve alınırsa ben Avcı'nın oynatmak istediği baskın oyunun farkındayım ve arkasındayım. Sadece orta sahası daha dinamik ve gerçek stoperlere ihtiyacımız var. Taktik disiplin anlamında, Okan'dan da İsmail'den de herkesten iyidir ve yaptırmak isteğini yaptıran hocadır.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Almanya

Onuachuyu alın kardeşim Yaremçük düşüşte

Onuachu zaten zor southampton premier lige cikarsa zaten en az kampa katilicak,
    Petkovic oliyorza olur , olmaza rafa mir ,yaremchuk alternativ dir ayni stil futbolcu,perfomans ne getircekler onu görecez.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi 10dk Yaremchuk izledim.

Umut Nayır’in bi tık kötüsü. Biraz daha hizli, biraz daha gucsuz ve temassiz. Adam Buksa falan bundan net daha iyi.
    Kariyer zirvesi Gent’te 23 gol. Gent’te son 5 yilda en az gol atan santrformus bu arada, usenmedim tek tek baktim.
    onuachu > tolu arokodare > buksa > umut nayir > yaremchuk > ben (evet ben) > umut bozok
    Üç sezondur Gent'te değil Yaremchuk. Hem şimdi Lille'de oynayan David hem de geçen yıl bize Kızılyıldız'da gol atan Bukari'yle uyumluydu. O sebeple, geçen günkü mesajımda Dragus "Larin gibi yardımcı forvet rolünde oynarsa, Ukraynalı faydalı olabilir" demiştim.

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaremchuk'u Gent'te hatırlıyorum. Hocaları Hein Vanhaezebrouck'u sevdiğimden Gent'i takip ediyordum.

Eğer Dragus solda (Larin gibi) yardımcı forvet oynayacaksa, bu çocuk iş yapabilir. Yok ileride yalnız kalacaksa, @bilginsem 'in yazdığı gibi Cornelius veya Onuachu gibi tek başına direnemez, Maxi yalnızlığı yaşar. Benfica veya Lizbon'a gitmişti Belçika'dan. Boş adamı almazlar kolay kolay. Tabii son durumunu bilmiyorum.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (22.05.2024 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onuachu o boyla Premier lige uygun bir oyuncu değil. Takımı lige çıksa bile saklamazlar onu 5-6 milyon euroya göbek atarlar. Muhtemelen çok bilmiş hocanız ikinci Gomez faciası olan Yaramcuku istediği için başkan 15 milyon euro istiyorlar diye salladı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayıştay hakimi gibi davranıyorsunuz.
    Başarıyı değersizleştirip olası riskler ile değerlendirme yapmak çok gerçekçi sonuçlar vermez. Ama başarı direkt olumlu etmendir. Şampiyon olursun, bir daha olursun ve UEFA v.s ile kasan dolar, Gelirin artar, sponsorların çoğalır ve güçlenirsin. Alt yapı sağlam olsa kim Milyon eurolar verip harcama yapmak ister, isteyenler simsardır zaten ..

Israrla kabul etmiyorsunuz. Hocalık sadece iyi futbolcu olmakla da olunmuyor. Disiplin ve yönetme kabiliyeti, Trabzonspor gibi bir takımda her şey kafa kol ilişkileri ile dönemez. Avcı geldiğinden beridir, Takım içinde oyuncular arasında bir tane sorun yaşamadık, kimse s...kinin keyfine hareket etmiyor ya da edemiyor. Bunlar da beraberinde istikrarı getiriyor.

Beşiktaş, 6 tane hoca değiştirdi. Hepsi mi kötüydü, kendisini üst üste 2 kez şampiyon yapan Şenol Güneş'i yollamadılar mı? Demek ki her zaman takım ahengini yakalamak kolay olmuyor. Ya da Santos gibi bir hocayı getirmediler mi, disiplin olsun diye yine olmadı. Biz ise Avcı ile en azından bir istikrar ile oynuyoruz, Kötü olsak bile ne olacağımızı biliyor ve dağılmıyoruz. Öyle olmasa Ligin ikinci devresinde normalde 11 olmayack oyuncular ile Ligi 3. bitrdik ve kupada da finaldeyiz. Şimdi birisi çıkar, Bu ligde 3. olmak başarı değildir diyebilir. Ama BU GS ve FB nin olduğu bu sezon ilk 2. ye bu oyuncular ile girmek de mümkün değildi zaten. O halde kalıyor 3. lük ve kötünün en iyisi. Siz zaten sonuca bakmadığınız için bu söylediğimin de önemi yok biliyorum ama ne söyleyim ki,

'' Avcı kendine puan kasıyor '' diyerek takımın kazanmasına laf eden onca taraftar varken, Bir hocanın başarı veya başarısızlığı neyle mukayese edilir ki, Kazanırken, kendine kazanıyor diyen anlayışla nasıl mücadele edilir.

Ben sezon boyunca söylediklerimin arkasındayım, Kadromuz çok sayıda çöp nitelenecek oyuncular ile dolu, En iyi oyuncumuz bile artık yaşlı, Forvetimiz de bizim değil. Transfer meselesi biraz da şanstır. başarılı oyuncularımız olursa ve alınırsa ben Avcı'nın oynatmak istediği baskın oyunun farkındayım ve arkasındayım. Sadece orta sahası daha dinamik ve gerçek stoperlere ihtiyacımız var. Taktik disiplin anlamında, Okan'dan da İsmail'den de herkesten iyidir ve yaptırmak isteğini yaptıran hocadır.
    Başarının manevi değeri maddi değersizliğini karşılamıyor efendim. Bunu bu hale ben getirmedim.
    Sen meunier'e senelik 2+ milyon euro bağlıyorsun. Şampiyonluk yayın geliri 8-9 milyon euroyu geçmiyor. Ki mevcut durumda şampiyon olmamız da epeyce zor.

Avcı'nın yaşlı oyuncular ile kurduğu dinamizmi olmayan oyunun Avrupa'da ne sonuç vereceğini düşünüyorsunuz?
    Futbol genç oyuncu dinamizmi ile birebir doğru orantılı hale geldi Avrupa'da. Siz 30+ oyuncularla kurduğunuz takım ile Uefa'da ne yapacaksınız da para kazanacaksınız?
    Teknik fiziği yener üzerine kurulu mantığın Avrupa'da başarı ihtimali yok.
    Yerel ligde elde edebileceği başarılar da finansal olarak değersiz. Harcattığı para ile karşılaştırıldığında Sayıştay hakimi olmaya bile gerek duymayacak kadar net görünüyor herşey.

Altyapın her zaman iyi - kötü vardı.
    Trabzonspor kimseyi beklemez diyen zihniyet yüzünden azalarak yok olmaya devam ediyor.
    Bizim 3-4 katımız harcama yapan takımlar dahi olmamış oyuncu alıp, yetiştirip satmaya çalışıyorlar. Boey, kim min jae, Arda, Ferdi, Kerem, Semih, Barış alper... Adamların neredeyse bedavaya alıp 10-20 milyon euro bandına çıkardığı topçular. Biz ne yapıyoruz?

Biz olmuş oyuncular peşinde koşuyoruz.

Genç oyuncuya bu yaklaşım, belli bir yaşın altındaki oyuncuların da bizi terch etmemesine sebep oluyor.
    Yani Avcı'nın projesine sadece 30+ oyuncular eyvallah diyor. Çünkü gençler gelişmiyor bu sistemde.

Ne kadar iyi hoca olursa olsun, genç yetiştirme kabiliyeti olmayan hiçbir hocanın Trabzonspor ile adı anılmamalı bundan sonra.
    Bu tarz Hocalar ve onların futbol akılları ile düştüğümüz finansal çukur ortada.

BJK kötü örnektir. Kötü örneği kendime niye örnek alayım? O da kendisini diğer ikisi ile bir tutup onlarla aynı usül ile aşık atmaya çalıştı. Sonucu ortada.

Bana Avcı'nın hocalığını, yerel ligdeki sonuç alıcılığını anlatıyorsunuz da... Bunun artık finansal karşılığı yok.

Trabzonspor Hocası 2 şeyden en az birini vaat edecek,
    1- Yetiştirebilecek, ki ucuza aldığımı üzerine koyup satayım. Kasaya para koyabileyim.
    2- Avrupa'da mart ayını görebilecek ki uefa veya konferansta en azından, gene kasaya para koyabileyim.

Avcı'nın kurduğu takım ve sistem ile ikisinin de olmadığını görmemiz için daha ne yaşamamız lazım?

Avcı iyidir kötüdür tartışması değil bu.
    Avcı mevcut Trabzonspor'a uygun değildir.
    Yetenekleri, kabiliyetleri bizim durumumuzdaki bir takımı daha fazla batırmak dışında bir sonuç vermedi, vermeyecek de.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (22.05.2024 Saat 08:50 ) değiştirilmiştir.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Leş gibi bi transfer dönemi bizi bekliyor, anlaştığımız söylenen , adı bizmle geçen oyuncular hepsi birbirinden fecaat.Bari şu türkiye kupasını alalım aradan yoksa birjaç sene daha kupa yüzü görmemiz zor gibi bu kafayla..
    THE NORTH REMEMBERS

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

onuachudan yaremcukh a dönmek eğer doğruysa tam avcılık iş...

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

İlk maç 1-1 ikinci maç ne olur acaba diye kadrolara bakıyım dedim karşıma çıktılar,
    Süper lig için kapışan Çorum FK de Zargo Toure,
    Bodrum FK de O.Çelustka var.
    Bizim uşaklar nerelere savrulmuş, araştırsak daha ne isimler ne takımlardadır da kim uğraşacak
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk maç 1-1 ikinci maç ne olur acaba diye kadrolara bakıyım dedim karşıma çıktılar,
    Süper lig için kapışan Çorum FK de Zargo Toure,
    Bodrum FK de O.Çelustka var.
    Bizim uşaklar nerelere savrulmuş, araştırsak daha ne isimler ne takımlardadır da kim uğraşacak
    Ferhat başkanı tanımadın mı abi Bir de yedek kulübesinin derinliklerinde Gökhan Karadeniz var.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferhat başkanı tanımadın mı abi Bir de yedek kulübesinin derinliklerinde Gökhan Karadeniz var.
    Evet evet şimdi sen deyince gördüm.
    Ferhat Alman alt yapı olunca çok umutlanmıştık,
    Gökhan da baya bi kasaptı, hatırladım o günleri.

İyi futbolcular da alt liglerde oynar, yaşı gelmiştir ama futbolu seviyordur oynar, parayı seviyordur oynar, ilk takımına vefa borcundan oynar bunlar var ve doğal,
    Benim hayretlere düştüğüm olay,
    En üst limiti 1. Lig olabilecek oyuncuları nasıl TS ye transfer ediyorlar, kim izliyor, nasıl ikna oluyor,
    Bizim forumda çok renktaş var bi oyuncuyu 5 maç canlı izlesin seviyesini çözer, ha orda da tutmama ihtimali olur ama bu kadar olmaz. Tarihimizde öyle bom boş transferler var ki zannedersin bu transferleri işin ehli bir ekip değil de bakkal filan abi yapmış gibi.
    Neyse, selametle renktaş, İnşallah bundan sonra akıllanırız.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yaremçuk rezil transfer, Poyraz'ı koyalım oynasın Çuk'a milyon euroları vereceğimize..
    I am not in danger , I am the danger..

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Santraforların bize gelmeden önceki gol sayılarını çok referans almamak lazım. Sörloth ve Cornelius buna örnek.Taşları doğru şekilde yerine koyarsan, en azından bir kanat üretken olursa biraz kalitesi olan fizikli her santrafor bu ligde iş yapıyor ve 20 gol bandına rahat çıkıyor.
    Konu Larking tarafından (22.05.2024 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Southampton hariç...

Genk sonrası çift haneli milyon Euro bonservis ödenen oyuncu için bizdeki performansından sonra da ödenir. Eder etmez, ayrı konu.
    PL takımları bu paraları öder,ligin ekonomisi düşünüldüğünde So'ton için bile çok büyük bir rakam değil bu.30'una gelmiş böyle bir oyuncu için Arap yarımadası ve Türkiye dışında 6-7 M.Euro üzerinde bir bonservis kimse ödemez. So'ton'un amacı savurganlıkları ile ün yapmış Türk kulüplerinden en yüksek parayı koparmak. Benim tahminim Türkiye'de kalacağı yönünde ama bu takım biz ya da Göztepe olmayacağız.
    Konu Larking tarafından (22.05.2024 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaremçuk rezil transfer, Poyraz'ı koyalım oynasın Çuk'a milyon euroları vereceğimize..
    Poyraz on maç düzenli oynasın, en azından Yaremchuk kadar oynar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Santraforların bize gelmeden önceki gol sayılarını çok referans almamak lazım. Sörloth ve Cornelius buna örnek.Taşları doğru şekilde yerine koyarsan, en azından bir kanat üretken olursa biraz kalitesi olan fizikli her santrafor bu ligde iş yapıyor ve 20 gol bandına rahat çıkıyor.
    Çok doğru ama Yaremchuk pivot forvet gibi oynamıyor. Boyu uzun ama fiziği pek güçlü değil. Aklıma Dzeko geliyor. Bizim takıma koy, 15 gol bile zor bulur.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nereden
    Ankara

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leş gibi bi transfer dönemi bizi bekliyor, anlaştığımız söylenen , adı bizmle geçen oyuncular hepsi birbirinden fecaat.Bari şu türkiye kupasını alalım aradan yoksa birjaç sene daha kupa yüzü görmemiz zor gibi bu kafayla..
    aynen maalesef
    En büyük Trabzon

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 36 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (5 kayıtlı ve 31 misafir)

1. Arif Timurcioğlu,
  2. Armağan Dere,
  3. BrtnPnk,
  4. hofsaale,
  5. Muhammet YILMAZ