Sayfa 187 Toplam 187 Sayfadan BirinciBirinci ... 87 137 177 185 186 187
Toplam 4671 adet sonuctan sayfa basi 4,651 ile 4,671 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uğurcan Çakır

Nereden
    Uşak

Onur da Uğurcan da mükemmel kalecilerdi. Bu kadar iyi sezonlar geçirip daha sonrasında nasıl amatör kaleciden bile beter seviyede sezonlar geçirdi ikisi de çözemiyorum. Değil Türkiye'de dünyada örneği yoktur böyle bir olayın. Uğurcan şu an çok çok kötü durumda. Yani hadi motivasyonun kayboldu bu yıl Euro2024 var bu performansla nasıl oynamayı düşünüyorsun? Normalde bu kaleci yokluğunda oynarsın kendini kanıtlarsın ama bu performansı ile milli takımda oynatmazlar. Resmen kariyerini bitiriyor. Sene sonu kesinlikle satılmalı.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı derry61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur da Uğurcan da mükemmel kalecilerdi. Bu kadar iyi sezonlar geçirip daha sonrasında nasıl amatör kaleciden bile beter seviyede sezonlar geçirdi ikisi de çözemiyorum. Değil Türkiye'de dünyada örneği yoktur böyle bir olayın. Uğurcan şu an çok çok kötü durumda. Yani hadi motivasyonun kayboldu bu yıl Euro2024 var bu performansla nasıl oynamayı düşünüyorsun? Normalde bu kaleci yokluğunda oynarsın kendini kanıtlarsın ama bu performansı ile milli takımda oynatmazlar. Resmen kariyerini bitiriyor. Sene sonu kesinlikle satılmalı.
    Yedek bırakcaksın olacak bitecek, zorladıkça zorluyoruz dahada dibe batıyor
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Hocası gibi hasta ruhlu bir arkadaş

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim kararı ile transfer görüşmelerini yapabilmesi için kendisine izin verilmeli. Hani normalde şu performans ve hareketler kadro dışı kalması için yeterli ama yine de bizde hatırı büyük. Kalan maçlarda kale Onurcan'a devredilmeli.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalecilik yapmadığı için başka uğraşlar arıyor kendine
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Almanya

Son iki senede 1 mac bizim adamisa cikardi mi?

2 senedir yaziyorum, her gelen sut gol oliyor.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet millete sataşmaya başladı
    bu adam elimizde patladı
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Malesef olmuyor artik
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terbiyesiz ahlaksız herif seni...Kendini rezil etmen kimsenin umrunda değil ama koskoca Trabzonspor camiasını yaralıyorsun hareketlerine dikkat et burası senin babanın merası değil ki kafana göre otlayasın...Adam olsan ki hiç sanmıyorum,çıkar yönetime dersin ki ben izin istiyorum, bundan sonraki maçlarda kaleyi onur alp korusun,benden size fayda yok artık der gidersin...Kimse senin nazını çekecek durumda değil..Nazı geçtik artık terbiye sınırlarını aşıyorsun kendini taraftarın gözünde dokunulmaz sanıyorsan sen o krediyi 2 senedir bitirdin...Kendine başka yol bul..Ben yine diyorum bu kulüpte Trabzon doğumlu bir kişiyi 3 seneden fazla tutmayacaksın...Heleki değerini bulduğunda hemen postalayacaksın...Kankası abdüşü nerdeyse üstüne para vererek gönderecektik acun olmasa...Sıra bunda buna şuan bir kulüp yöneticisi olsanız kaç para verirsiniz arkadaşlar soruyorum size...Benim gözümde şu haliyle 2 milyon etmez bunu kızgınlığımla söylemiyorum...2 senedir kurtardığı maç sayısı 3 ü geçmez...Birde üstüne abuk sabuk terbiyesizliğe başladı...Rakip takımın hocasının yerinde olsaydım eğer seni itin g...e sokardım basın toplantısında..

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur'u sakatlıklar bitirdi, iki dizi de bitikti

Uğurcan'ı bu hale getiren her ne ise ben de merak ediyorum
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kabahat sende değil rezilliğini gördüğü halde bu sezon seni göndermeyen başkan ve ısrarla oynatıp puan kaybetmimizi seyreden Avcı karaktersizinde. Kaleye odun koysan daha çok topu kurtarır. Kaleden hiç çıkmasan daha az pozisyon olur. Sen artık Uğurcan değil Kovacansın bunu da unutma! Git aklın neredeyse orada mutlu ol! Trabzonsporumun kalesini meşgul edip de takımı daha fazla rezil etme! Ayıptır ya!!! 48 gol yemişiz. 14. Ankaragücü 46, 15. Karagümrük 45 gol, 16. Konya 48 gol, 18. Hatay 49 gol yemiş. Azıcık utanır insan. Ruhsuz reziller topluluğu!

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Samsunspor hocasına yaptığı terbiyesizlikten sonra hala kaptanlık verilirse bu camia herşeyi hak ediyor demektir

Nereden
    Almanya

Bu kovacan hicbir zaman iyi kaleci olmadi, periyotlara göre form durumu iyi seviyedeydi, hele bunu onur kivrak ile karsilastirmak son derece yanlistir

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok savundum ama artık tadı kaçtı , sezon sonu yollar ayrılmalı. Hayatında başarılar. Onuralp ile devam edelim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Almanya

2 senedir geleni gideni iceriye aliyor. Kaleye sut geldi an gol. Kalece filan degil. KOVUN

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İyi bir teklif gelirse gider ve bu hem kendini hem bizi hem kulübü çok mutlu eder.

Ancak, Abdüş gibi 2.5 m euro bedelle ziyan edilip gönderilmesindense iyi bir teklif gelmediği takdirde kalmasından yanayım.

Satılması durumunda 32-35 yaş bandı isimli bir kaleciye çok yağlı bir kontrat yapıp, mevcut mali duruma tuz biber ekilmesi muhtemel. En azından riskli transfer işini kale harici bir mevkiye/mevkilere yapsak daha mantıklı olur.
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakip hocaya sataşmasına lafım yok ama bu hareketi yapan birinin fb maçında soyunma odasına ilk giden kişi olması ve o maçtan sonra da ne şiş yansın ne kebap gibisinden açıklama yapması saçma.

Bu ikisi farklı kişi davranışları demek ki dengesi yerinde değil. Her maç ilk golü senin saçma sapan hatalarından yiyoruz kardeşim bırak bu şovları işini önce düzgün yap.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bjk de mert takımını finale çıkardı. Sen bjk de olsan takım 0-3 yenilirdi. Bir takımın kaderi böyle oynanıyor işte. İnşallah en kısa sürede gidersin takımdan.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Nereden
    Almanya

bu aksam yine ilk sutu iceriye alirsin, aslan parcasi.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaptan şampiyonluk yaşadık kupalar kaldırdık zaten geç kalınmış bir ayrılığın artık bu transfer dönemi gerçekleşmesi gerekiyor. Onur Kıvrak da müthiş bir kaleciydi ama gitmedi gitmedi sonra kadro dışı kalarak ayrıldı. Umarım aynı sonu yaşamazsın Arabistan Katar Ligleri bile olsa transfer olarak gidersin. Hem sen hem kulüp kazanır.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

teklif varmış

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler